פרסום בלינקדאין – כל מה שצריך לדעת לפני שמתחילים לפרסם

להאזנה:

הפרסום בלינקדאין הפך בשנים האחרונות לאחד הפרסומים הפופולאריים ביותר. הרבה מפרסמים הבינו את הפוטנציאל העצום בפרסום זה ולצד פלטפורמות נוספות הם מפרסמים את שירותיהם או מוצריהם ומגיעים לחשיפה גבוהה, תנועה גבוהה וכמות גדולה של לידים שבפלטפורמות אחרות הם לא היו מגיעים.

מהו פרסום בלינקדאין?

פרסום בלינקדאין הוא פרסום ברשת חברתית עסקית רשת זאת כוללת לא מעט עסקים הן בתחום בו אתם נמצאים והן בתחומים אחרים, ניתן למצצוא שם עסקים קטנים, בינוניים ואפילו גדולים ואף מגוון משרות לשכירים. הפרסום ברשת יכול להיות אורגני או ממומן או שילוב של שניהם יחדיו כדי לקבל תוצאות אפקטיביות לעסק. לכן שאתם עושים פרסום בלינקדאין חשוב שתדעו איזה פרסום אתם עומדים לעשות ממומן או אורגני. לכל סוג פרסום יתרונות וחסרונות משלו, לכן חשוב להתאים את סוג הפרסום לעסק ובהתאם לכך להפיק את התוצאות הרצויות. סוגי הפרסום בלינקדאין כוללים:

אייקון לינקדאין

פרסום ממומן בלינקדאין:

פרסום ממומן בלינקדאין הוא פרסום אשר עולה כסף. כלומר בהתאם לתקציב העסק וקמפיין מחליטים על קמפיין פרסום בלינקדאין. את הקמפיין מבצע איש מקצוע מנוסה ומקצועי בתחום אשר בונה את הקמפיין מהיסוד ו במהלך הקמפיין עצמו משנה מלל הקמפיין, קהל היעד ועוד בהתאם לתוצאות הקמפיין. כלומר עליו לעמוד ביעדי הקמפיין עצמו, ברגע שהקמפיין לא עומד ביעדים יש לשנות אותו ולהמשיך לעקוב אחריו עד לקבלת התוצאות הרצויות.

פרסום אורגני בלינקדאין:

בפרסום זה אין צורך בתקציב לקמפיין כפי שנהוג בפרסום ממומן בלינקדאין. הפרסום מתבצע באמצעות ניהול עמוד לינקדאין ופרסום בקבוצות אורגניות שונות. ניהול העמוד כולל פוסטים מתאימים, לוגו החברה, תמונת קאבר, סרטונים, אישור בקשות חברות למעקב, תגיות מתאימות, אופטימיזציה לתוכן העמוד שבין היתר כוללת מלל שיווקי, לחצי הנעה לפעולה ועוד.
במידה ואתם מעוניינים לעשות קידום אורגני בלינקדאין באופן עצמאי הכנתי לכם את המדריך המלא לקידום לינקדאין עסקי.

חשיבות הפרסום בלינקדאין:

לינקדאין היא אחת הפלטפורמות החברתיות הפופולאריות והשכיחות ביותר בקרב ישראלים ובעולם כולו. היא נוסדה בשנת 2003 וכוללת לא מעט עולמות תוכן שונים בתחום הקריירה המקצועית. בלינקדאין תמצאו מאמרים מקצועיים ואיכותיים, שותפים עסקיים, קולגות, לקוחות עסקיים, בתי עסק ועוד, כך שאם אתם שכירים או אפילו עצמאים תוכלו לשדרג את הקריירה שלכם בכמה רמות ואף להציע את השירותים או המוצרים שלכם לעסקים שונים באמצעות פילוח קהלים ממוקדים בהתאם לצרכי העסק. בנוסף לכך, תוכלו לפנות בפנייה ישירה לבכירים בחברות וארגונים, ליצור שיתופי פעולה לטווח הארוך ולהגדיל את המעגל העסקי שלכם או את האפשרויות שלכם לתפקידים בכירים וטובים מבלי לחשוף את החיים האישיים שלכם.

למי מתאים פרסום בלינקדאין?

פרסום בלינקדאין מתאים לכל סוגי העסקים קטנים, בינוניים וגדולים אשר נותני שירות או מוצרים לעסקים אחרים, לאנשים שרוצים למנף תוכן קיים, לעסקים שרוצים שרוצים להגדיל את הנוכחות שלהם ברשתות החברתיות הדיגיטליות וכן לחשוף את המותג שלהם לקהל גדול יותר וללקוחות פוטנציאלים וכן להביא תנועה איכותית וטובה יותר לאתר. בנוסף לכך, הוא מתאים לעסקים שרוצים להביא עוד לקוחות.

יתרונות הפרסום בלינקדאין:

לפרסום בלינקדאין בקידום ממומן או אורגני ישנם לא מעט יתרונות על פני שימוש בפלטפורמות דיגיטליות אחרות. מעבר לקשרים העסקיים והזדמנויות שיש להם העסקים נהנים מלא מעט יתרונות כגון:

כמות תנועה גבוהה לאתר:

באמצעות פרסום בלינקדאין ניתן לקבל תנועה גבוהה ואיכותית של לקוחות לאתר אשר מתעניינים בשירות או המוצר שהעסק נותן. דבר זה עשוי להביא לא מעט לקוחות איכותיים לאורך שנים רבות אשר עשויים להכניס לא מעט כסף לעסק.

לידים באיכות גבוהה:

ניתן לקבל לידים איכותיים יותר מאשר בפלטפורמות השונות. מדובר על תהליך שבו יש מיקוד בלידים איכותיים שההמרה שלהם היא גבוהה ביחס לפלטפורמות פרסום אחרות.

שותפים עסקיים:

ניתן למצוא עסקים שונים ולעשות איתם שיתוף פעולה עבור הלקוח. באמצעות הכלים המגוונים שמעניקה לינקדאין ניתן לפנות לעסקים שונים באופן ישיר ולנסות שיתופי פעולה שונים או להתעניין במוצרים שלהם.

קשרים עסקיים:

באמצעות פרסום בלינקדאין ניתן ליצור קשרים עסקיים עם עסקים שונים בין אם זה באותו תחום או בתחומים אחרים שקרובים לתחום העסק. כך ניתן ליצור קשרים עסקיים מתאימים ולהרוויח מכך ע"י הגדלת השירותים או המוצרים שאתם מציעים ללקוחות שלכם.

חשיפת המותג ליותר לקוחות:

באמצעות פרסום בלינקדאין ניתן לחשוף את המותג שלכם ללקוחות פוטנציאליים במיוחד שמדובר על מותג חדש שרוצים להחדיר לשוק ושאינו מוכר. החשיפה למותג עוזרת להחדיר את המוצר או השירות ללקוחות וכן לתת ערך ללקוחות וזאת בנוסף לשימוש בפלטפורמות אחרות כמו קידום ממומן או אורגני בפייסבוק, קידום בגוגל ועוד.

אין מוניטין שלילי:

בשונה מפלטפורמות שונות פרסום בלינקדאין מאפשר לעסקים עם מוניטין שלילי ברשת לשפר את המוניטין שלהם ולדחוק תוצאות שליליות לדפים רחוקים יותר בתוצאות החיפוש. כך שבאמצעות פרסום בלינקדאין ניתן למתג את העסק שלכם ואת הנראות שלו בפלטפורמת הדיגיטל בצורה הטובה ביותר.

שיתוף תוכן עם ערך רב לגולש:

באמצעות הבלטת יתרונות העסק ניתן לשפר את שם העסק ואף לתת לגולש ערך רב, בין אם זה קבלת מידע איכותי באמצעות תוכן איכותי אשר מתפרסם בפרופיל העסק.

איך לבחור בעל מקצוע לפרסום בלינקדאין?

על מנת לעשות פרסום בלינקדאין חשוב לבחור באיש קמפיינים מנוסה ומקצועי שידע לעשות לכם את הקמפיין הטוב ביותר שיביא תוצאות טובות. הדברים שחשוב לשים לב בעת בירת בעל מקצוע לפרסום בלינקדאין: ראשית, חשוב שבעל המקצוע יהיה עם ניסיון מקצועי בתחום וניסיון. שנית, חשוב לראות עבודות קודמות של בעל המקצוע ולהתרשם מהם. שלישית, יש לדבר עם לקוחות שרכשו את השירות מבעל המקצוע ולברר האם היו מרוצים, איך השירות היה ואיך בעל המקצוע ועוד. רביעית, חשוב שלבעל המקצוע יהיה ידע בקופירייטינג על מנת שיוכל לפנות לקהל במילים הנכונות עם משפטי הנעה מתאימים. חמישית, על בעל המקצוע להיות בעל ידע באופטימיזציה ולשלוט בה, כך שאם הוא רואה במהלך הפעלת הקמפיין שאין תוצאות טובות אז לשנות את התוכן של הקמפיין או לפנות לפלחים אחרים או נוספים. 

אם תקפידו לשים לב לכל אחד מהפרמטרים שצוינו תוכלו למצוא את בעל המקצוע המתאים ביותר עבור הקמפיין שאתם רוצים להריץ בלינקדאין ואף לקבל את התוצאות הטובות ביותר הכוללות חשיפה גבוהה של המותג ברשת לינקדאין, תנועה גבוהה לאתר ויותר לקוחות פוטנציאליים שהסיכוי שירכשו את השירות הוא גבוה.

תוכן עניינים

מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם האפשרי