קידום ממומן בגוגל

מערכת הפרסום הממומן בגוגל, או בשמה המלא – Google AdWords, היא אחד מכלי הפרסום היעילים ביותר שיש לנו בדיגיטל. הפרסום בגוגל אמנם עשוי להיות יקר יותר מפלטפורמות פרסום אחרות, אך כשהוא בנוי היטב – הוא מחזיר את ההשקעה במהירות.

קידום במנוע החיפוש של גוגל - לקוחות חמים מחפשים אתכם!

כולנו מכירים את התרחישים הבאים: מתעוררת בנו שאלה, אנחנו רוצים לברר מידע, לחפש מוצר או איש מקצוע – ופונים באופן אוטומטי לגוגל. ד"ר גוגל הוא ללא ספק מנוע החיפוש הפופולרי בעולם, עם כ-4 מיליארד חיפושים ביום בממוצע. עם כאלה נתונים, אי אפשר שלא להשתמש בו עבור הצרכים העסקיים שלנו. בשונה מקידום ממומן ברשתות החברתיות, בגוגל הגולש מחפש את השירות / מוצר שהוא צריך, ושם אנחנו מחכים לו!

קידום ממומן בגוגל
קידום ממומן בגוגל

קידום ברשת המדיה של גוגל – "לרדוף" אחרי לקוחות פוטנציאליים

קידום ברשת המדיה של גוגל הוא כלי עוצמתי שנעשה במסגרת רימרקטינג. תארו לכם שהיינו יכולים לאסוף את כל המשתמשים שביקרו אצלנו באתר ביקור ממושך, וכמעט רכשו, כמעט השאירו פרטים, כמעט הרימו טלפון, ולפרסם להם מודעות מגרות בכל מני אתרים בהם הם נוהגים לקרוא:  One, Ynet, Walla!. עם מערכת הפרסום של גוגל, זה אפשרי.

קידום בגוגל שופינג

מנהלים אתר איקומרס ורוצים לקדם את המוצרים שלכם? עם גוגל שופינג זה אפשרי! באמצעות קמפיין בגוגל שופינג נציג בראש תוצאות החיפוש את המוצרים שלכם, ממש כמו מודעות ממומנות, לפי ביטויי מפתח רלוונטיים שהגולשים מקלידים בשורת החיפוש.  

מה העסק שלכם יוכל להשיג באמצעות קידום ממומן בגוגל

יאללה, הגיע הזמן שנדבר >>
לא יכולים לחכות?