עיצוב ובניית אתרים מכל הסוגים

זו המומחיות שלנו

חנות בקניון הגדול בעולם

כשהמסחר נמצא בדיגיטל, אתר אינטרנט הוא כבר מזמן מצרך חובה. חנות דיגיטלית מהווה מקור הכנסה נוסף עבור העסק, כאשר היא פתוחה וזמינה תמיד לאורך כל שעות היממה ומאפשרת לכם למכור מוצרים ו/או שירותים לקהל לקוחות אין סופי, וללא תלות גאוגרפית. אתר שבנוי ונראה טוב הוא אחד מהדרכים הטובות ביותר ליצירת אמון, מקצועיות וביטחון אצל הלקוחות הפוטנציאליים שלכם.
איקומרס
בניית דפי נחיתה

מה זה דף נחיתה ומתי צריך אותו

דף נחיתה הוא בעצם "איש המכירות" שלכם עבור מוצר אחד או שירות ספציפי, מהמגוון שאתם מציעים. הוא נועד להציג ולספק מידע באופן ממוקד על השירות או המוצר אותו בחרתם לקדם, וכמו איש מכירות טוב – לעניין ולהניע את הגולש לפעולה. לרוב אנחנו נחבר אותו לקמפיין ממומן בשביל ליצור המשך רציף ואחיד למשפך השיווקי שלנו.

הצטרפו למהפכה: כרטיס ביקור דיגיטלי

אז מה זה בעצם? בפשטות – דף אינטרנט מעוצב המרכז את כל המידע הרלוונטי על העסק שלך, באמצעות כפתורים ייעודיים לביצוע פעולות מהירות. ניתן להוסיף גם טופס השארת פרטים, גלריית תמונות, חוות דעת של לקוחות ועוד ועוד.

והיתרונות שלו?

מעבר לחדשני, יפה ומגניב, הוא גם חבר טוב של הכדור שלנו כשהוא חוסך בכריתת עצים ובזבוז נייר, וכמובן חוסך גם בכסף כיוון שהוא לא דורש מכם להדפיס אותו כל פעם מחדש. הוא מעוצב ומותאם אישית בדיוק לעסק שלך, והכי חשוב – מרכז ביעילות אסתטית את כל דרכי ההתקשרות לעסק בלחיצת כפתור אחת!
כרטיס ביקור דיגיטלי

פרוייקטים אחרונים של עיצוב ובניית אתרי תדמית ומסחר

פרוייקטים אחרונים של עיצוב ובניית דפי נחיתה

מעוניינים בפרטים נוספים? בואו נדבר!
לא יכולים לחכות?