היי נעים להכיר!

אני ניצן רונן, מנהל שיווק דיגיטלי אישי לעסקים שמבינים עניין.

ה"אני מאמין" שלי: לתת לכל לקוח ולכל עסק שירות אישי הנכון רק לו, לקדם אותם בעולם הדיגיטל בצורה כזו שתביא להם לגידול משמעותי בחשיפה ועקב כך בהכנסות.

ניצן רונן שיווק דיגיטלי
ניצן רונן שיווק דיגיטלי

כששאלו אותי בילדות "מה תרצה להיות כשתהיה גדול"? בשונה מהילד הממוצע שתמיד חולם להיות שוטר או כבאי או טייס, אני תמיד אמרתי בלי להסס "לפתוח עסק".

בתחילת חיי הבוגרים, בצומת קבלת ההחלטות בין אוניברסיטה ללהיות שכיר – אני החלטתי ללכת על מה שהרגשתי כהכי נכון בשבילי – האהבה והמשיכה שלי לעולם השיווק והקופירייטינג הכווינה אותי ישירות לפתיחת עסק בתחום השיווק והפרסום. וכמו שאני מאמין- כשעושים משהו שאוהבים- עושים אותו ברצינות ובהצטיינות. ודבר גורר דבר והמעגל נעשה שלם וחוזר על עצמו.

כאוטודידקט, לאחר חקירה מעמיקה על עולם השיווק, החלטתי לעשות את זה אחרת מהרבה אחרים שנכנסים לתחום. התחלתי ללמוד לבד מקורסים מקוונים, מהמקצוענים הכי בולטים בתחום בארץ ובעולם.

כשהגיע הלקוח הראשון, משרד עורכי דין גדול, התרגשתי. לקוח ראשון שסומך עליי, מאמין בדרך ובידע שלי, הבטחתי לו ולעצמי שהוא לא יתאכזב. עשיתי את כל המאמצים לדייק את הידע שלי כדי לתת לו את המענה המושלם והמקצועי ביותר- את זה שהיה הכי נכון לו ולעסק שלו. פניתי וקיבלתי ליווי מקמפיינר ראשי של אחד ממשרדי הפרסום המוכרים בישראל. זה היה הצעד הראשון שלי בעולם השיווק, ומאז, הרבה מים חלפו מתחת לגשר.

ההתייחסות הרצינית שלי לכל לקוח ולכל עסק (קטן כגדול, אנונימי כסלב) מדייקת אותי לתפור אסטרטגייה ייחודית לכל אחד, בכדי למקסם ביצועים.

אני אוהב לעבוד עם עסקים

שיודעים לעבוד בשיתוף פעולה, שרוצים לעבור דרך, וסומכים עליי שאיתי השיווק שלהם יהיה הכי מדוייק איכותי ויעיל שיש. שכבר מרגישים את השטח ויודעים להבדיל בין לידים 'קרים' ל'חמים', ושמבינים שכסף לא משקר והשקעה אמיתית תמיד חוזרת!
והחלק החשוב והמשלים (שהרבה, איכשהו, עוצרים את המירוץ הרבה לפני שהשלימו אותו..) – לידים זה לא מספיק! החלק הבא הוא מכירה מוצלחת, גם כאן אני עומד לצד הלקוחות, לבנות מערך מכירות מוצלח עם מסרים שיווקיים וקמפיינים ייחודיים.

אתם שואלים מי הלקוחות שלי?

אז אחרי שהם הגיעו אליי כלקוחות, היום הם כבר ממש חברים. הם מגיעים מעולם ההייטק, שירותי ייעוץ ועריכת דין ועוד הרבה תחומים מגוונים שלא דומים אחד לשני בשום צורה. מה שכן היה משותף לכולם מהרגע הראשון – הוא שהם באו אליי עם אומץ וסומכים עליי בכל רגע נתון, ומוכנים ללכת איתי עד הקצה, הם מוכנים להשקיע בתקציבי פרסום גדולים – כי אז הם יודעים שיוכלו תכלס לראות תוצאות.

הלקוחות שלי הם לא "עוד לקוח", הם מי שאני.

מה עם הקפה? אספרסו או הפוך?

שנקבע פגישה?

על קפה ומאפה או מהבית בזום, כבר נחליט ביחד

קביעת פגישה
שאחזור אליכם?

מלאו פרטים ואתקשר בהקדם האפשרי