כרטיס ביקור דיגיטלי

בעבר, מרבית מהעסקים היו נוהגים להשתמש בכרטיס ביקור מנייר, כרטיס פשוט. המטרה הייתה די פשוטה, הצגת הכרטיס ללקוחות, פרסום הכרטיס בחנויות ודלתות בניין, ועוד. באותם הזמנים היה מאוד קשה להתפרסם על ידי כרטיס ביקור רגיל, כיום, המצב שונה לגמרי. לעומת כרטיס הביקור הרגיל, כרטיס ביקור דיגיטלי מאפשר הפצה רחבה יותר והגדלת ההכנסות. הכירו את השירות החדש של ניצן רונן – כרטיס ביקור דיגיטלי.

מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי?

כרטיס ביקור דיגיטלי הינו דף אינטרנט המציג את המידע והנתונים אודות העסק או החברה. לעומת אתר אינטרנט, כרטיס ביקור דיגיטלי ממוקד יותר, מכיל מידע מדויק, ומעניק רשמיות לעסקים. לעומתו של כרטיס ביקור רגיל, מנייר, את כרטיס הביקור הדיגיטלי ניתן להפיץ לקהלים גדולים, להפיץ אותו באינטרנט, בקבוצות ווטסאפ, וכמובן ברשתות החברתיות. לכל כרטיס ביקור דיגיטלי ישנו מזהה ייחודי (כתובת אינטרנט ייעודית), שבאמצעותה ניתן להפיץ את הכרטיס לכולם.

כרטיס ביקור דיגיטלי מורכב מהפרטים הבאים:

• פרטים של בעל העסק – שם העסק (לוגו), כתובות, מספרי הפצה, אלמנט מפה, ניווט, ועוד.

• תמונות ותיק עבודות – בכרטיס הביקור ניתן לצפות בתיק העבודות ובתמונות לדוגמא.

• רשתות חברתיות – בכרטיס הביקור הדיגיטלי ניתן ליצור אייקונים לרשתות החברתיות.

• כפתורים בהתאמה אישית – ניתן לייצר כפתורים בהתאמה אישית, לכל מטרה.

• לקוחות מרוצים וביקורות – בכרטיס הביקור ניתן להציג לקוחות מרוצים וביקורות חיוביות.

בנוסף, ניתן למצוא בכרטיס ביקור מספר אלמנטים נוספים – אייקון הוספה לאנשי קשר, חייגן התקשרות, אייקון לשיתוף הכרטיס ברחבי הרשת, וכמובן מידע נוסף אודות בעל הכרטיס – תיאור. גם אם זה נשמע קלישאתי, כל בעל עסק חייב כרטיס ביקור דיגיטלי שייצג אותו מול הלקוחות. אם אינכם מעוניינים בהקמת אתר אינטרנט, משיקולים אישיים או כספיים, כרטיס ביקור דיגיטלי הינה הבחירה הטובה ביותר, האולטימטיבית, והאידיאלית למרבית מהעסקים בישראל. בחרו חכם.

למה כדאי להשתמש בכרטיס ביקור דיגיטלי - מהם יתרונותיו?

צרכנים ולקוחות פוטנציאלים מתחברים יותר לכרטיס הביקור האינטרנטי מכמה סיבות נפוצות: הסיבה הראשונה, תמציתיות ופשטות. צרכנים פחות אוהבים פרסומות, אוהבים תכלס, את הנתונים כפי שהם מבלי שמישהו ימרח אותם. במילים אחרות, כרטיס ביקור הוא בדיוק בשבילכם.

הסיבה השנייה, כל המידע במקום אחד. צרכנים בעולם ובישראל מאוד עצלנים, בואו נודע באמת. לפיכך, מרבית מהצרכנים מעוניינים לקבל את הנתונים ללא פרסומות, כאן ועכשיו, ובמקום אחד. הסיבה השלישית, נגישות יוצאת דופן. בישראל, הצרכנים מחפשים דרך נוחה ואידיאלית לצרוך את התוכן, להזמין מוצרים ברשת, ולעשות את זה במינימום זמן. נגישות היא חלק בלתי נפרד מהעניין.

אז למה כדאי להשתמש בכרטיס ביקור דיגיטלי לעסקים?
הנה כמה יתרונות משמעותיים:

1. זמן הקמה מהיר מהצפוי – לעומת הקמה של אתר אינטרנט או אפליקציה ייעודית, זמן ההקמה של כרטיס ביקור הוא די מהיר מהצפוי. במספרים, הקמת אפליקציה אורכת כשנה לפחות, לעומתה, הקמת אתר אינטרנט מעוצב אורכת כ־30 יום בממוצע. לעומת זאת, הקמתו של כרטיס ביקור חכם אורכת כמספר שעות, יום שלם, או במיידי. ללא ספק, הזמן משחק תפקיד חשוב מאוד, זמן הקמת כרטיס דיגיטלי חכם הינה המהירה מכל האופציות.

2. מחירים נוחים ללא תחרות – לעומת פתרונות אחרים, המחירים להקמת כרטיס ביקור דיגיטלי הינם מהזולים ביותר, ללא תחרות, ובאותה האיכות. לדוגמא: בניית אתר אינטרנט תעלה לכם החל מ־3,500₪, לעומת זאת, הקמת כרטיס ביקור באינטרנט תעלה לכם החל מ־30₪ לחודש, ללא התחייבות או אותיות קטנות. פער המחירים משמעותי, ולכן, בחירה בכרטיס ביקור דיגיטלי תהיה האופציה החכמה והנבונה מכל.

3. ללא התעסקות, ללא תחזוקה (יתרון בולט מאוד) – אתר אינטרנט ידרוש מכם התעסקות רבה, תחזוקה חודשית או שבועית, והתעסקות רציפה אפילו ברמה היומית. לעומת זאת, לאחר הקמת כרטיס הביקור האינטרנטי, לא קיימת תחזוקה כלל, תחזוקה אפסית. ברוב המקרים, התחזוקה נמצאת בידיו של ספק ההקמה, התחזוקה יורדת מאיתנו לחלוטין. מדובר ביתרון שמתאים לבעלי עסקים וחברות עם מעט זמן פנוי, מדובר בפתרון ייעודי.

4. נוכחות דיגיטלית ברשת – לכלל בעלי העסקים נוכחות דיגיטלית באינטרנט די חשובה. הנוכחות מאפשרת הגדלת ההכנסות השנתיות, הגדלה של מועדון הלקוחות הקיימים, ועוד. בשביל להיות קיימים ברשת לא חייבים להשקיע באתר אינטרנט, כרטיס ביקור גם מתאים. בנוסף, בקמפיינים ממומנים, כרטיס ביקור דיגיטלי נמצא עם היד על העליונה, ללא ספק. לעומת אתר אינטרנט, כרטיס ביקור דיגיטלי יספק לכם שיעור המרות ולחיצות גדול יותר, המידע ממוקד יותר, רלוונטי, ומותאם לקהלי היעד הנבחרים – צרכנים ובעלי עסקים כאחד.

5. אסתטיות, נראות, ועיצוב ברמה גבוהה – כיום, לא חייבים להשקיע אלפי שקלים במטרה לקהל תוצאה מיטבית. בחירת הספק הנכון, המפתח, זה הסוד במשימה. כרטיס ביקור דיגיטלי יספק לכם בכמה עשרות שקלים בודדים רמה גבוהה של עיצוב, חווית משתמש נכונה, אסתטיות ומראה כובש ומיתוגי. בנוסף, הכרטיס מאוד שיווקי ומושך לקוחות.

בסופו של דבר, אין מה לעשות, צרכנים לא אוהבים פרסומות. מהניסיון האישי, דף המספק תועלת למשתמש, מידע ופרטים מדויקים, יהיה השחקן המנצח. חווית המשתמש חייבת להיות ברמה הגבוהה מכל, לספק תשובות, וכמובן, לספק מענה נכון ואמתי. בשורה התחתונה, לעומת פתרונות אחרים, כרטיס ביקור דיגיטלי יעניק אחוזי המרה גבוהים, ולקוחות רבים.

הקמת כרטיס ביקור דיגיטלי באינטרנט - כמה זה עולה?

כרטיס ביקור דיגיטלי משמש אותנו כתחליף ראוי לאתר אינטרנט מלא או אפליקציה ייעודית. כרטיס הביקור הדיגיטלי נועד לכל מטרה – הפצה ללקוחות בווטסאפ, בקבוצות הפייסבוק, ובקמפיינים ממומנים ברשתות החברתיות וברשתות החיפוש. המחירים מצוינים, וההצדקה די משתלמת. ועדיין, נותרה שאלה אחת לא פתורה – כמה זה יעלה לי? מהם בעצם המחירים להקמת כרטיס ביקור? המחירים הינם בעשרות שקלים בודדים, בין 20-30₪ לחודש. בדרך כלל, תהיה עלות חד פעמית להכנת הכרטיס, בין 350-500₪. עם זאת, היו בטוחים, אצל ניצן רונן תקבלו את המחירים הטובים ביותר.

כרטיס ביקור דיגיטלי רק עם ניצן רונן - למה דווקא אני?

ניצן רונן הינו מנהל שיווק דיגיטלי, מלווה עסקים, ומנהל קמפיינים ממומנים ברשתות החברתיות. החברה מנוהלת על ידי ניצן רונן עם הרבה מאוד ניסיון שנצבר, תשוקה אמיתית, ושקיפות מלאה. לעולם לא אגיד ״כן״ בפרויקט שאינני מאמין בו, מתחייב להיות אמיתי לכל אורך הדרך, בהתחייבות. בחברת ניצן רונן תקבלו שירות אישי וליווי מתחילת העבודה ועד לסיומה, צוות יועצים, והרבה תוצאות מוכחות שיספקו לכם שקט נפשי להמשך הדרך. מהיום, בונים כרטיס ביקור דיגיטלי עם ניצן רונן.

מעוניינים לבנות כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק?
השאירו פרטים כאן >>
לא יכולים לחכות?