בניית דפי נחיתה לעסקים

בניית דף נחיתה הינו שירות מקצועי שמטרתו להקים דף אינטרנט שיספק מטרה עסקית ושיווקית. מטרת הדף הינה למכור מוצרים או שירות, להשיג לידים, ולהתמקד בשירות הבלעדי שנרצה לשווק. קל יותר לשווק שירות אחד על פני רבים, קל יותר למשוך לקוחות פוטנציאלים לשירות ממוקד יותר. זה בדיוק מה שאתם צריכים, דף נחיתה ממיר, עם צוות המומחים של ניצן רונן. בדף זה, ניצן רונן מספר מה זה דף נחיתה, מהם יתרונותיו הבלעדיים, וכמה זה באמת יעלה לכם. כל המידע, ממש כאן.

מה זה דף נחיתה?

דף נחיתה הינו דף אינטרנט בודד שמטרתו ״למקד״ את הגולשים על שירות או מוצר מועדף. באתרי האינטרנט המלאים ישנם הרבה הסחות דעת, לעומת זאת, בדף הנחיתה יש הרבה פחות. ברוב המקרים, מטרת דף הנחיתה היא לייצג ולמתג את ״המותג״ בקמפיינים פרסומיים ברשת כגון פרסום ממומן בגוגל ועוד. בנוסף, המטרה הייעודית של דף הנחיתה הינה התמקדות במסר השיווקי, השארת פרטים, ועוד.

דף הנחיתה יעניק לנו אחוזי המרה גבוהים מהצפוי, הקמת מסר שיווקי ישיר, והתמקדות בעסק. בניית דפי נחיתה הינם לצורכי קמפיין ממומן באינטרנט, חשיפה של מוצר חדש, וניוזלטר שיווקי. למען הסר הספק, דף הנחיתה גם ישפר לנו את ציון איכות הדף בקמפיינים, הורדה של מחיר הקליק. לאחר שהבנו מה זה בעצם דף נחיתה, הגיע הזמן לשאלה הגדולה מכולן – למה כדאי לבנות? למה לי? מהם יתרונותיו של דף הנחיתה? בפסקה הבאה, ניצן רונן הולך לדון בסוגייה המעניינת מכל.

דף נחיתה לעסקים - למה כדאי? מהם יתרונותיו?

דף נחיתה לעסקים משרת מספר רב של מטרות, ביניהם – התמקדות במוצר או שירות ספציפי, עלייה באחוזי ההמרה בפרסום דף הנחיתה בקמפיינים שיווקיים, הגדלת הכנסות ממוצר מועדף, וכמובן העלאת המודעות לגבי מוצר חדשני שמיועד לפרוץ לקהלי יעד חדשים. דף נחיתה תורם בהרבה דרכים, ומספק את התמורה הגדולה ביותר. ללא ספק, בנייתו מאוד כדאית. אז למה בכל זאת כדאי להשתמש בדף נחיתה? מהם יתרונותיו? ניצן רונן מספר על כמה יתרונות בולטים:

לפיכך, הכדאיות בהתקיימות המותג באינטרנט המקוון הינה רווחית. קיימים פלחי שוק גדולים, הזדמנויות ופוטנציאל לרווח גולמי, וכמובן הכנסה מסיבית ונוספת מדף הנחיתה. אבל למה באמת כדאי? מהם היתרונות של בניית דף נחיתה לעסק? ניצן רונן מספר על 5 יתרונות בולטים:

  1. חסכון בעלויות הקמה ותחזוקה (הקמה זולה יותר) – לעומת פתרונות אחרים, בניית אתר אינטרנט למשל, ידרוש ממכם תקציב של אלפי שקלים, תקציב חודשי לאחסון ותחזוקה שוטפת, ולעיתים גם עלויות צדדיות של מתכנת או איש טכני מומחה. ברוב המקרים, תג המחיר של בניית אתר אינטרנט מעוצב הינה החל מ־3,500₪, עלויות התחזוקה החודשיות עומדות על כ־100₪. ומהצד השני, בניית דף נחיתה תהיה פתרון חסכוני בהרבה, עלות ההקמה הינה החל מ־800₪. העלויות החודשיות בהקמת דף נחיתה הינם החל מ־35₪ בממוצע, על האחסון.

  2. חיסכון בזמן וללא התעסקות – לעומת אתרי אינטרנט, הדורשים תחזוקה ותשומת לב, דף הנחיתה המודרני לא ידרוש דבר – ללא בזבוז זמן, התעסקות יומית או חודשית. ללא ספק, בניית דף נחיתה תהיה משתלמת יותר, חסכונית בזמן, וללא כאבי ראש. ברוב המקרים, זוהי הבחירה הטובה ביותר לעסקים שחיים על הקצה, שאין ברשותכם הידע או הזמן הנדרש.

  3. זמן הקמה מינימלי מהצפוי – בממוצע, זמן הקמת דף נחיתה מוערכת כיום עבודה בלבד. במקרים החריגים ביותר, בניית דף נחיתה תיערך כעד שלושה ימי עסקים בלבד. זמן הקמת דף נחיתה הינו מינימלי, מהיר במיוחד, ומפצה במקרים של דחיפות אפשרית. לעומת זאת, הקמת אתרי אינטרנט יסופקו עם זמני הקמה גדולים מהצפוי, בין 7-30 ימי עסקים בודדים. אי אפשר להתעלם מכך, זמני ההקמה של דפי הנחיתה מהירים הרבה יותר, ללא ספק.

  4. התמקדות על מסר שיווקי, מוצר, או שירות – דף הנחיתה מכיל הרבה פחות הסחות דעת, מאפשר התמקדות על מסר שיווקי, שירות מועדף שאתם מעוניינים להפיץ, ואף מוצר הכולל רכישה מקוונת על ידי דף הנחיתה. באתרי אינטרנט יש הרבה מידע, אלמנטים, ופרסומות שהופכות את חווית המשתמש לעמוסה ומלאת הסחות דעת. בדף הנחיתה, ניתן ליצור התמקדות על מוצר או שירות מועדף, לגרום לכמה שפחות הסחות דעת, ולייצר לידים.

  5. שיפור יחסי ההמרה (CRO) ומתעניינים פוטנציאלים – במרבית מהמקרים, לדף הנחיתה ישנם ״יהלומים״ שהופכים את כל העסק למשתלם הרבה יותר. בדפי הנחיתה, שיעור ההמרות (CRO), ושיעור הלחיצות (CTR) הם מהגבוהים ביותר. וזאת, בזכות איכות דף הנחיתה, התמקדות בשירות או במוצר המועדף, וכמובן בזכות התמציתיות בתוכן השיווקי. בנוסף, דפי הנחיתה ״מושכים״ אליהם הרבה יותר מתעניינים פוטנציאלים וגולשים.

בסופו של דבר, התוצאות מעידות בעד עצמן. בניית דף נחיתה, במקרים מסוימים, הינו חסכוני. אלה הם חמשת היתרונות הבולטים שיספקו לכם סיבה מספיק ״מוצדקת״ להקמת דף נחיתה לעסק. כמובן, קיימים עוד שלל יתרונות וסיבות אחרות, אלה הם הבולטות ביותר. כעת, מה לגבי המחירים? כמה באמת יעלה לכם לבנות דף נחיתה לעסק? בפסקה הבאה נדון אודות המחירים והתעריפים.

בניית עמודי נחיתה - מהם המחירים?

שירותי בניית עמודי נחיתה הינם השירותים הטובים ביותר שכל עסק זקוק להם. דפי נחיתה הופכים את מאזן ההכנסות של העסק לריווחי הרבה יותר, מייצרים עלייה משמעותית בשנה, ועוזרים מאוד. הכדאיות די גדולה, המחירים די נוחים, והרווחיות עצומה מהרגיל. אם אתם מעוניינים בתשואה מידית, מהירה, ומשתלמת, הקמת עמוד נחיתה הינה הבחירה הטובה ביותר שתעשו. בניית עמודי נחיתה בסיסיים מתחילים החל מ־1000₪ ויכולים להגיע לתג מחיר של עד 3,000₪ לדף נחיתה מעוצב.

המחירים תלויים בהרבה תנאים ופרמטרים אפשריים, לדוגמא: איכות דף הנחיתה ומורכבות העבודה, איכות וההשקעה בעיצוב הגרפי, זמן העבודה הנדרש לסיום המשימה, ושם החברה, או המותג. ברוב המקרים, בניית דף נחיתה לא תיערך מעל ל־14 ימי עסקים. הקמת דפי נחיתה עם מעצבים גרפיים הינה הפעולה המומלצת ביותר, בסופו של דבר, המראה די חשוב.

בניית דף נחיתה עם ניצן רונן - למה לבחור דווקא בי?

בניית דף נחיתה עם הצוות המנצח של ניצן רונן הינה הבחירה הטובה ביותר, הצלחה מובטחת. ניצן רונן הינו מנהל שיווק דיגיטלי, קמפיינר, ומומחה לשיווק דיגיטלי ונוכחות אינטרנטית. ניצן רונן בעל תעודת הסמכה, ניסיון של 10 שנים בתחום השיווק הדיגיטלי, ומלווה עשרות עסקים ברמה היומית.

ניצן רונן מתמחה בשיווק דיגיטלי, הקמת קמפיינים, פרסום ברשתות החברתיות, ושירותי יח״צ. כל השירותים שאתם צריכים במקום אחד, אם אחריות מלאה, שירות אישי, ומקצוענות בתחום. אצל ניצן רונן תקבלו את כל התשובות לשאלות ״הלא פתורות״, ליווי צמוד מתחילת התהליך ועד סופו. אז למה לבחור דווקא בי? מהם יתרונותיי בתחום? כמה אני יכול לעזור לכם? הנה כמה יתרונות:

  • ניסיון רב בתחום השיווק והפרסום – לניצן רונן יש ניסיון של כ־10 שנים בתחום השיווק, הפרסום, והשיווק ברשתות החברתיות. בשביל להצליח, צריך להזיע, צריך ניסיון רב.

  • זמינות מרבית בכל שעות היממה – ניצן רונן הינו סבלני, מעניק שירות אישי, ומספק לקהל לקוחותיו את הזמינות המרבית ביותר, לכל אורך היממה. כל התשובות, יקבלו מענה.

  • ליווי צמוד והקדשה לפרטים הקטנים – מניסיון אישי, פרסום דיגיטלי דורש הקדשה לפרטים הכי קטנים, ליווי צמוד ואישי בכל שלב בתהליך, ומקצוענות וידע נרכש. ניצן רונן מבטיח לפתור כל סוגייה, לענות על מגוון שאלות, ולספק שירות עם ליווי צמוד לכל אורך המשימה.

  • תוצאות מוכחות מראש (תיק עבודות) – לפני שתבחרו בי, חשוב לי להראות הצלחות. במידת הנדרש, ניצן רונן יספק תיק עבודות מגוון ועשיר, תוצאות מוכחות מראש, וביקורות מצד הלקוחות האחרונים. המסע שלנו, רק התחיל. הצטרפו למשפחה של ניצן רונן.

ניצן רונן יעמוד לרשותכם בכל עת, יספק לכם הצעת מחיר הגונה, מקצוענות, ושירות אישי ואדיב. עוד משיחת הטלפון הראשונה תרגישו את ההבדל. 

מעוניינים לבנות דף נחיתה לעסק?
השאירו פרטים כאן >>
לא יכולים לחכות?