אז איפה כדאי לכם להשקיע?

שיווק דיגיטלי

פרסום ממומן בגוגל הוא אחד הכלים הפרסומיים הטובים והממירים ביותר עבור מגוון סוגים של בתי-עסק. בניגוד לפרסום ברשתות אחרות, בגוגל הלקוחות מחפשים אתכם. כן, ממש עכשיו מישהו מקליד בשורת החיפוש את שם השירות או המוצר שלכם. כדי ליצור מודעה ממירה בגוגל – אתם זקוקים למולטי-טאלנט שיודע לנתח את העסק והקהל שלכם: לכתוב מודעה שיווקית, לבחור את מילות המפתח, לבצע אופטימיזציה ולבנות אסטרטגיה שלמה. כמונו, למשל.

כי זה עושה את העבודה! פרסום בטאבולה ואאוטבריין הוא פרסום של כתבות תוכן איכותיות המשלבות בין ערך אינפורמטיבי אמיתי לקורא לשיווק חכם בין השורות. כדי שנוציא את המיטב מהפרסום, אנחנו צריכים לדאוג לתוכן מעניין, לתמונות באיכות גבוהה, להנעה לפעולה ולהחליט כמובן באילו אתרים אנחנו מעוניינים לפרסם את הכתבות, בעדיפות שאלה יהיו אתרים בהם קהל היעד שלנו מסתובב.

למה לפרסם בטאבולה אאוטבריין
פרסום ביוטיוב

במשך שנים YouTube נחשב לאחד משלושת האתרים עם הכי הרבה כניסות – בישראל ובעולם. הוא מגדיל מכירות וחושף אתכם לקהל היעד, ומהווה מקור הכנסה משמעותי כשיודעים איך להשתמש בו בצורה מקצועית. פרסום ביוטיוב מיועד למגוון רחב של עסקים ומאפשר לנו לקדם סרטונים, ערוצים ופרסומות ישירות לפיד של הצופים שיכולים להתאים לנו.

מה עם הקפה? אספרסו או הפוך?

שנקבע פגישה?

על קפה ומאפה או מהבית בזום, כבר נחליט ביחד

קביעת פגישה
שאחזור אליכם?

מלאו פרטים ואתקשר בהקדם האפשרי