בניית אתרים לעסקים

בניית אתרים לעסקים פותחת עבורכם דלתות ומעניקה הכנסות נוספות באמצעות אתר האינטרנט. חלקן הן הכנסות מידיות (קמפיינים לדוגמא), וחלקן הן הכנסות שדורשות זמן (ערוץ אורגני למשל). לא משנה איך נסתכל על זה, אתר אינטרנט מכניס כסף. אתר אינטרנט מתאים לכל אחד – בעלי חברות וארגונים, פרילנסרים ונותני שירות, עסקים מקומיים וציבוריים, פשוט לכולם. בדף זה, תקבלו את כל המידע ההתחלתי אודות בניית אתרים לעסקים: למה זה כדאי, אודות השירות, והמחירים.

בניית אתרים לעסקים קטנים – למה זה כדאי?

בניית אתרים לעסקים קטנים הינה חיונית לשרידות העסק, להגדלת ההכנסות, ולשיפור המותג. הצעד הראשון בהתפתחות העסק הינה נוכחות דיגיטלית באינטרנט. במילים אחרות, בניית אתר לעסק. אתר לעסק יאפשר לכם להגיע לקהלים נוספים, להגדיל הכנסות, ולהתרחב כלכלית. ובכל זאת, למה בעצם כדאי לבנות אתר לעסק? הנה כמה סיבות מוצדקות אודות התופעה:

1. התרחבות עסקית גדולה – התרחבות עסקית או כלכלית הינה החלום של כל עסק מתחיל. בניית אתר אינטרנט לעסקים תעניק לכם חיזוק של המותג הקיים, הפצתו, והרחבת משאבים. במילים אחרות, אתר אינטרנט יאפשר לכם להתרחב עסקית, לפתוח עוד סניפים. מעוניינים בהתרחבות עסקית או כלכלית עוד השנה? אתר אינטרנט זה הפתרון.

2. הגדלת הכנסות שנתיות (הגדלה של כ־30% לפחות) – מדובר באחד מהיתרונות הגדולים ביותר, אתר אינטרנט, פירושו, הגדלה במחזור ההכנסות בכ־30% לפחות. למעשה, זוהי הסיבה הבלעדית שמרבית מהעסקים חפצים באתר אינטרנט עסקי. ללא ספק, בניית אתר לעסקים קטנים תוכיח את עליונותה, הגדלת הכנסות בעסק כמעט מובטחת.

3. חשיפה גדולה הרבה יותר – המשאבים הפרסומיים והפיזיים די מוגבלים, וזה נתון שהוכח. במטרה להגיע לקהלים נוספים, לחשיפה גדולה הרבה יותר, תזדקקו לערוצים הדיגיטליים. ללא אתר אינטרנט קיים, הערוצים הדיגיטליים יסגרו את דלתותיהם. מרבית מהערוצים השיווקיים מחייבים כתובת אינטרנט, לפיכך, אתר אינטרנט הינו חובה. מעוניינים לפרוץ? רוצים חשיפה גדולה יותר לעסק? הקמת אתר אינטרנט לעסקים הינו הפתרון הטוב ביותר.

בניית אתרי אינטרנט לעסקים – אודות השירות

בניית אתר אינטרנט לעסקים הינו השירות המבורך ביותר בישראל, מסייע לעסקים להגדיל הכנסות. צוות המומחים של ניצן רונן יספקו לכם אתר אינטרנט או אתר מכירות ממיר, כזה שיעשה כסף. ניצן רונן מתחייב לספק את התוצאה הטובה ביותר, במחירים הטובים ביותר לעסקים. אז מה לגבי השירות? מה נכלל בשירותי בניית אתרים לעסקים? מה אני בעצם ״נותן״? הנה כמה דברים:

1. בשלב הראשון: מחקר לקהלי היעד – כל מקרה לגופו, כך אנחנו מאמינים. בשלב הראשון, צוות המומחים של ניצן רונן יחקרו מיהם קהלי היעד, מהם מחפשים, ומהם הכאבים שלהם. על פי תוצאות המחקר הסופיות, נבנה ונעצב את האתר בהתאם לקהלי היעד הנבחרים.

2. בשלב השני: אפיון האתר – בשלב השני, הצוות בניצן רונן יבנו במיוחד עבורכם תוכנית לאפיון האתר, התוכנית תכלול את האסטרטגיה השיווקית, את תוצאות המחקר של קהלי היעד, את חווית המשתמש הנכונה, ואת דרישותיו המלאות של הלקוח. התוכנית תתחשב גם בגורמים כלליים – מהירות האתר, אלמנטים, כתיבת קוד מטעם מתכנת בכיר, ועוד.

3. בשלב השלישי: הכנת העיצוב ושליחת הסקיצות – בשלב זה, אנו בונים את הקרקע. לפי קהלי היעד הנבחרו, לפי אפיון האתר, נעבור לחלק העיצובי ונעצב את האתר ברמה הגבוהה ביותר. בשלב זה, הלקוח יקבל שלושה סקיצות שונות ומתוכן הלקוח יבחר בסקיצה האהובה מכל. שלב זה קריטי וחיוני, כדאי להיוועץ עם אנשים נוספים לפני בחירת הסקיצה המנצחת. למען הסר הספק – הסקיצות מעוצבות על ידי מעצבת מקצועית בפורמט PSD.

4. בשלב הרביעי והאחרון: הקמה ובניית האתר – בשלב האחרון, על פי בחירת הסקיצה הסופית, הצוות המקצועי של ניצן רונן יבנו את האתר הסופי. האתר יכלול את הפן השיווקי והעיצובי כאחד, את דרישותיו של הלקוח, ואת ממשק הניהול הייחודי. אנו מבטיחים תוצאות טובות, כאלה שתוכלו להתגאות בהם עד סוף הדרך.

אלה הם 4 השלבים לבניית אתר אינטרנט מנצח עם ניצן רונן. מלבד זאת, קיימים שלבים נוספים, לדוגמא: אופטימיזציה של האתר, מהירות האתר, ועוד הרבה. צוות המומחים של ניצן רונן ילוו אתכם בכל התהליך, מתחילתו ועד סופו. וכעת, לשאלה הגדולה מכולן – כמה זה באמת עולה? מיד נבין.

בניית אתר אינטרנט לעסק – כמה זה באמת עולה?

ניצן רונן הינו מומחה לשיווק עסקים באינטרנט, מנהל שיווק דיגיטלי, ומספק שירותים לעסקים. הצוות בניצן רונן מספקים מגוון רחב של שירותים: שיווק ברשתות חברתיות, ניהול קמפיינים, שירותי עיצוב גרפי, בניית אתרים לעסקים, כתיבת תכנים מקצועיים, ניהול עמוד פייסבוק, ועוד.

אז כמה זה באמת עולה? מהם התעריפים לבניית אתר אינטרנט ממיר ומקצועי בשנת 2022? בניית אתר אינטרנט לעסקים מתחילה החל מ־5,000₪ ומשתנה בהתאם לדרישות ולצורך הקיים. לדוגמא: אם דרוש פיתוח גדול של מתכנת, העבודה תהיה כרוכה בתשלום נוסף. אם זאת, ניצן רונן מתחייב לספק את העבודה המדויקת ביותר, עיצוב מקצועי ומדויק, ועבודה עד לפרטים הקטנים ביותר.

מעוניינים לבנות אתר לעסק?
השאירו פרטים כאן >>
לא יכולים לחכות?