המדריך המלא לקידום לינקדאין עסקי

להאזנה:

לינקדאין היא רשת חברתית עבור בעלי מקצוע מכל תחום. כמות האנשים בלינקדאין מכריחה אותנו ליצור פרופיל שיבלוט מעל השאר. פרופיל לינקדאין מנצח מוביל לתוצאות שבעבר לא היה אפשר לדמיין.

כיצד ניתן לרתום את הפרופיל בלינקדאין להקמת קהילה חזקה, לקבלת הצעות לאפשרויות תעסוקה טובות יותר מרשת הקשרים שלכם או לפרסום המותג האישי שלכם?

נתחיל בחשיבות הפרופיל בלינקדאין ונספק סיבות ליצירת פרופיל שיקדם את הקריירה שלכם:

מדוע ליצור פרופיל לינקדאין עסקי:

1. בלינקדאין רשומים 810 מיליון משתמשים מרחבי העולם

2. כמעט 77% מצטרפים מחוץ לארצות הברית

3. גילם של 60 אחוז ממשתמשי לינקדאין נע בין 25 ל-34

בגלל הנוכחות הגבוהה של עסקים ובעלי מקצוע בלינקדאין הכרחי ליצור פרופיל מושך שיעזור לזכות בתשומת לב הלקוחות. הסיכוי למצוא עבודה גבוה יותר בעזרת לינקדאין מאשר באמצעות שיטות מסורתיות יותר. חשוב לזכור שגם אם אינכם מחפשים כרגע עבודה חובה לתפעל את פרופיל הלינקדאין שלכם באופן קבוע כדי שתישארו חלק מהקהילה.

כיצד תחזקו את המותג האישי שלכם בלינקדאין:

כיצד ניתן להיעזר בלינקדאין כדי לחזק את המותג האישי שלכם? התחילו בבניית פרופיל ייחודי שכולל את כל ההיבטים שמוזכרים במדריך זה ועקבו אחר הטיפים עבור מיתוג מוצלח בלינקדאין.

● הצעד הראשון ליצירת פרופיל בפלטפורמה שמייצג את האני הכן והאמיתי שלכם הוא להיות אמיתיים עם הקהל.

● כדי שתהפכו להיות מותג אישי עליכם להוביל את מחשבות הקהילה ולאו דווקא לקדם מכירות.

● הימנעו מקלישאות בפרופיל שלכם ובפוסטים שלכם וכך תיצרו זהות ייחודית.

● על מנת להמשיך להחשף בלינקדאין עדכנו בקביעות את הפרופיל שלכם, פרסמו עדכונים רלוונטים וצרו קשרים עם אנשים בעלי תחומי עניין משותפים.

● הקמת מותג אישי בלינקדאין דורשת מאמץ עקבי ברחבי הפלטפורמה.

● לבסוף, בניית מותג אישי דורשת שתעזרו לאחרים ושתשתפו איתם את הידע והניסיון שלכם כדי שתצמחו ביחד.

לבניית מותג אישי בלינקדאין יש יתרונות רבים כולל הזדמנויות לקידום הקריירה שלכם, מציאת אפשרויות תעסוקה חדשות ולימוד נוסף על התעשייה שלכם. אינטראקציה עם אנשים מהתעשייה שלכם ושיתוף חוויות אישיות יכולים להיות חיוניים לבניית מותג אישי חזק.

מדריך לינקדאין עסקי – עשרה צעדים ליצירת פרופיל מנצח

1. התחילו במחקר מילות מפתח

הצעד הראשון למשיכת תנועת מבקרים גדולה יותר לפרופיל הלינקדאין שלכם הוא חקר מילות מפתח. ודאו שאתם בוחרים מילות מפתח שאחרים מרשת הקשרים הפוטנציאלית שלכם גם משתמשים בהם. חפשו ביטויים ומילים ממוקדים שרלוונטים למקצוע שלכם וערכו רשימה של מילות המפתח החשובות ביותר.

בדקו באילו מילות מפתח השתמשו משתמשים אחרים שעובדים בענף שלכם וכיצד תוכלו לזכות בדירוג גבוה משלהם. כדי ליצור פרופיל לינקדאין מנצח ראוי לזכור תמיד את המתחרים, את הלקוחות הפוטנציאליים ואת הצופים בפרופיל שלכם.

מחקר מילות מפתח

2. בחירת תמונת פרופיל

תמונת הפרופיל שלכם בלינקדאין יוצרת רושם ראשוני על כל מבקר. מסיבה זו צילום תדמית מקצועי לתמונת פרופיל הלינקדאין שלכם הוא חובה. טעות נוספת שכדאי להימנע ממנה בעת בחירת תמונת פרופיל היא בחירת תמונה ישנה מאוד שמזכירה את התקופה שבה הייתם צעירים יותר.

בחרו תמונת פרופיל מעודכנת שמייצגת את המקצועיות שלכם ושקשורה לעבודה שלכם. פרופיל ללא תמונה אישית לא יזכה לצפיות רבות. ודאו להיראות ידידותיים ומסבירי פנים בתמונת הפרופיל שלכם כדי ליצור רושם ראשוני טוב על המבקרים בפרופיל שלכם.

תמונת פרופיל

3. חשיבות תמונות הקאבר בלינקדאין:

שום מדריך לינקדאין לא יהיה שלם ללא הדגשת חשיבות תמונות הקאבר לפרופיל הלינקדאין שלכם. מדובר בתמונה רחבה יותר שאנשים יכולים לראות בזמן שהם צופים בפרופיל שלכם. הימנעו מפרסום תמונות אקראיות בתמונת הרקע שהיא הרי משאירה מקום לא מנוצל בפרופיל הלינקדאין שלכם.

כדי ליצור את תמונת הרקע המושלמת לפרופיל שלכם נסו לכתוב טקסט בעל משמעות הקשור למקצוע שלכם. הכי חשוב שתמונת הרקע תשדר מסר ללקוחות הפוטנציאליים ולקשרים העסקיים שלכם בלינקדאין. מידע נוסף על תמונת הרקע של פרופיל הלינקדאין שלכם ימשוך את תשומת לב הצופים.

קאבר לינקדאין

4. כתיבת טייטל שימשוך את העין:

את הטייטל בלינקדאין ניתן לראות תחת השם. הטייטל של פרופיל הלינקדאין שלכם חייבת להיות ייחודי ולספק לקורא מידע נרחב אודות היכולות שלכם. אנשים רבים רושמים בטייטל את התפקיד הנוכחי שלהם, כותרת מסוג זה היא קצת משעממת.

כדי שהכותרת תהיה מעניינת יותר הסבירו במקום זאת את התכונות הייחודיות לכם ואיזה ערך תוסיפו לחברה או לעסק. שוב, זכרו את קהל היעד שלכם בלינקדאין וצרו כותרת חזקה שתמשוך את תשומת ליבם.

לינקדאין טייטל

5. חשיבותו של תקציר מעניין:

זה המקום שבו תספרו את סיפורכם לקהילת לינקדאין, לרשת הקשרים שלכם וללקוחות הפוטנציאליים שלכם. תקציר מבריק בלינקדאין יסייע לקורא לדמיין איזו ייחודיות תביאו לעבודה שאתם מבצעים. אין צורך לדבר הרבה על ניסיון העבר שלכם בתקציר; השתמשו בו כדי להדגיש את הכישורים שלכם ואת מה שלמדתם מהעבודות הקודמות שלכם.

אדגיש את החשיבות של שימוש במילות מפתח רלוונטיות בתקציר לינקדאין שלכם לבניית פרופיל חזק יותר. יצירת חיבור עם הקורא וכתיבת סיפור עוצמתי בתקציר ימשכו לפרופיל שלכם יותר צפיות.

תקציר

6. שימוש בכתובת URL מותאמת אישית:

כתובת url

אם תרצו שכולם יזכרו את פרופיל הלינקדאין שלכם ותרצו להפוך אותו לזמין יותר השתמשו בכתובת אתר מותאמת אישית עבור פרופיל הלינקדאין שלכם. ללא כתובת אתר מותאמת אישית פרופיל הלינקדאין שלכם יהיה זהה לכל כך הרבה פרופילים אחרים באינטרנט. כתובת אתר המבוססת על שמכם היא חיונית למשיכת מבקרים חדשים לפרופיל שלכם ולחיפוש פשוט יותר שלכם באינטרנט.

במקום להשתמש בכינויים של שמות עסקים, כתובת אתר בלינקדאין שקרובה לשמכם האמיתי היא האפשרות הטובה ביותר ליצירת פרופיל מנצח. הטריק הפשוט הזה יהפוך את פרופיל הלינקדאין שלכם לגלוי יותר ולקוחות פוטנציאלים ימצאו אותו ביתר בקלות.

7. עדכנו את רשת הקשרים שלכם:

דרך נוספת להצמיח את פרופיל הלינקדאין שלכם מהר יותר היא עדכון רשת הקשרים שלכם בלינקדאין. ניתן לחבר את חשבון הלינקדאין שלכם לשירות הדוא"ל המועדף עליכם כדי להתחבר לאנשים שאתם כבר מכירים. כך רשימת החיבורים שלכם בלינקדאין תישאר מעודכנת.

לינקדאין יסרקו את הרשימה בדוא"ל שלכם כדי לאתר קשרים פוטנציאליים חדשים ואז הם ישאלו אם ברצונכם לשלוח בקשת התחברות. הפצת פרופיל הלינקדאין שלכם דורשת גם שהבקשות ישלחו בקפידה כך שתתחברו לאנשים הרלוונטיים לענף שלכם או לנישה שלכם.

קשרים

8. המלצות לפרופיל שלכם:

אחת הדרכים היעילות ביותר לשיפור פרופיל הלינקדאין שלכם היא קבלת המלצות על הכישורים שלכם. דבר זה יחזק את אמון הלקוחות הפוטנציאליים שלכם לגבי הביצועים שלכם בתחומים הרלוונטיים.

ההמלצות ממנהיגי התעשייה ואנשים אחרים בעלי מוניטין יביאו יותר צפיות לפרופיל שלכם. עודדו אחרים מרשת הקשרים שאיתם עבדתם בעבר להמליץ עליכם ולהסב את הכישורים שלכם בלינקדאין.

המלצות

9. עקבו אחרי אנשים שמעניינים אתכם:

עקבו אחר בעלי עניין והתחילו בפעולות פשוטות כמו כתיבת הערה מתחשבת באותם פוסטים. בעזרת הערות אלה יתחילו לשים לב לרעיונות שלכם ובסופו של דבר פרופיל הלינקדאין שלכם יגיע לתוצאות חיוביות.

עקבו אחר מובילי מחשבה רלוונטיים כדי שתוכלו לבנות פרופיל עוצמתי וכדי להרחיב את רשת הקשרים שלכם. בסופו של דבר תוכלו גם להתחיל לפרסם את הרעיונות הייחודיים שלכם ולשתף את הקהל במחשבותיכם. ככל שרשת הקשרים שלכם תראה מעורבות בתוך הפוסטים כך הפרופיל שלכם ידורג גבוה יותר.

עוקב

10. יצירת חיבורים (קונקשנים) חדשים

כדי להרחיב את רשת הקשרים וכדי לבנות קהילת חזקה בלינקדאין עליכם להיעזר בהזמנות מותאמות אישית. במקום להיעזר בהזמנה הרגילה ניתן לשלוח הזמנות מותאמות אישית לאנשים החדשים ברשת הקשרים שלכם. הזמנות אלו ימשכו את תשומת לב הנמען ויצרו עליו רושם ראשוני טוב.

אנשים יתעניינו יותר במשהו יוצא דופן ומותאם אישית. הזמנה כללית מידי תיוותר בדרך כלל ללא מענה או תיחשב כספאם. כדי לספק חוויה ייחודית וכדי להבדיל את עצמכם מהשאר, הזמנות מותאמות אישית יעזרו לכם להשיג את המטרות שלשמם הצטרפתם ללינקדאין.

איך ליצור חיבורים

11. פרסום בלינקדאין באופן קבוע

פרסמו סוגים שונים של מדיה כגון פוסטים קצרים ומאמרים ושתפו את הקהל בתוכן ייחודי אחר כדי שפרופיל הלינקדאין שלכם יישאר פעיל ואהוב על כמה שיותר אנשים. בסופו של דבר הקהל ישכח פרופיל לינקדאין שנשאר זמן רב מידי ללא פעילות.

מעורבות הקהל בפרופיל הלינקדאין שלכם תגדל ברגע שתפרסמו באופן עקבי ותציגו להם את התובנות הייחודיות שלכם. בנו פרופיל חזק בעזרת מאמרים אמינים ושתפו בלינקדאין מדיה שמעניקה לכם השראה.

כאן הסתיים המדריך שלנו לבניית פרופיל חזק בלינקדאין שגם מביא לתוצאות. בעזרת אסטרטגיות אלו תהפכו למובילי דעה בלינקדאין ותקימו שם את המותג שלכם.

התכונות החיוניות בפרופיל לינקדאין מקצועי כוללות צילום תדמית מקצועי, כתובת URL מותאמת אישית, כותרת שמושכת את העין ותמונת רקע ייחודית. שילוב של אלמנטים שונים אלה עם תהליך של פרסום בלינקדאין בקביעות ואף מחשבה על פרסום ממומן בלינקדאין ישיגו לכם תוצאות חיוביות כגון מציאת לקוחות נוספים, קבלת אפשרויות תעסוקה טובות יותר ובניית פרופיל חזק.

תוכן עניינים

מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם האפשרי