קידום באינסטגרם – המדריך המלא להגדלת העוקבים באינסטגרם שלכם ב-10 צעדים!

להאזנה:

בשביל להגיע לאינסטגרם הפוטנציאלי אנו חייבים להניע את אסטרטגיית המדיה החברתית של המותג שלנו. הכי חשוב, זה יכול לעזור ביצירת קהל מעורב במותג ולהגדיל את התנועה לדפי הנחיתה. אתם בטח תוהים היכן נמצאים כל העוקבים והקהל המעורב שעליהם אני מדבר.

אם חשבון האינסטגרם העסקי שלכם לא מקבל את תשומת הלב של הקהל הנכון, עליכם לבצע מספר שינויים. תשכחו מלשלם סכומי כסף עצומים כדי להשיג עוקבים מזויפים באינסטגרם. במקום זאת, תוכל לנסות את השיטות הבאות כדי להשיג קהל מעורב יותר.

כדי לעזור לכם להגדיל את מספר העוקבים האמיתים באינסטגרם, ריכזתי את עשרת הפעולות המובילות להגדלת מספר העוקבים שלכם באינסטגרם באופן אורגני.

כך תעשו קידום באינסטגרם ב10 צעדים קלילים >

1.איך להעלות עוקבים באינסטגרם:

מה הרושם הראשוני של הקהל לגבי חשבון האינסטגרם שלכם? הסטטוס על המותג שלכם באינסטגרם הוא דף הבית שמספק את כל המידע הרלוונטי לעוקבים שלכם.

הגורם שקובע אם אסטרטגיית האינסטגרם שלכם תצליח או תכשל הוא שם משתמש מתאים, תמונת פרופיל וקישור לאתר. תייעלו את חשבונכם ותבחרו שם משתמש שקל לזכור כך שהעוקבים שלכם יוכלו לגשת לאינסטגרם שלכם בקלות.

שם משתמש המשקף את זהות המותג שלכם הוא המפתח להשגת עוד עוקבים אמתיים באינסטגרם. סטטוס האינסטגרם שלכם יכולה לכלול את הדברים הבאים:

• תיאור מתומצת וברור עליכם
• הסבר על זהות המותג שלכם
• קריאה לפעולה היא נחוצה לאסטרטגיית האינסטגרם שלכם (היא כוללת צור קשר, קרא עוד, קנה כאן)
• נחוץ גם קישור כדי לספק פעולות נוספות לעוקבים שלכם

כדי להפיק את המרב מהקישור המופיע בסטטוס, ניתן לשנות אותו בהתאם למוצרים או לשירותים שאתם מקדמים לאחרונה באינסטגרם שלכם.

כדי להגביר את הנראות שלכם מומלץ להשתמש בהאשטאג של מותג אחר וכך לתפוס את תשומת הלב של העוקבים שלכם.

2. איך ליצור לוח זמנים לתוכן שלכם:

רוצים לדעת מהי הטעות האסטרטגית הגדולה ביותר בתהליך פרסום עסקים באינסטגרם? יש להימנע בכל מחיר מפרסום תוכן ללא כל עקביות ומפרסום בזמנים אקראיים.

העוקבים שלכם באינסטגרם צריכים תוכן עקבי ומוכר. אחרת יש יותר סיכוי להישכח בים התוכן של הרשתות החברתיות. הנה טיפ אסטרטגי שיעזור להילחם בבעיה זו, החליטו על לוח זמנים ופרסמו כמה פעמים ביום.

כמות המשתמשים שנכנסים לאפליקציה מדי יום היא כמעט 200 מיליון. מספר זה גם ממשיך לעלות, אז צריך לנסות לפרסם בשעות שונות ביום כדי ליצור מעורבות של אוכלוסיות שונות.

נסו את תכונות Instagram Insights כדי להשיג יותר עוקבים אמתיים באינסטגרם. כאן תוכלו לקבל דוחות קהל מפורטים. גלו את הזמנים שבה פעילות הקהל שלכם בשיאה וצרו פוסטים שמעודדים מעורבות.

3. איך ליצור סיפור עקבי למותג שלכם באינסטגרם:

באינסטגרם למותגים יש יותר חופש לשתף תכנים שונים הקשורים למוצרים ולשירותים שלהם. מותגים מסוימים מדגישים כיצד המוצרים שלהם נוצרו; אחרים פונים לרגשות הקהל ומדגישים את ביקורות הלקוחות והעובדים על המותג. הצגת ההישגים וסגנון החיים של הלקוחות שלכם היא דרך מצוינת להשיג יותר עוקבים אמתיים באינסטגרם.

בעת פרסום תוכן כלשהו הכי חשוב שהעיצוב והגוון האסתטי שלו צריכים להתאים לפוסטים הקודמים שלכם. אם תפרסמו תוכן בסגנון שונה בכל פוסט זה ישפיע לרעה על הפיד של האינסטגרם שלכם.

תכונה חשובה שניתן להסתייע בה כדי לפרסם תוכן ששונה מהמראה הרגיל של הפיד שלכם היא האינסטגרם סטוריז. ככל שתיצרו פיד מגובש יותר כך יותר עוקבים יזהו אותו.

4. איך לכתוב תיאור משכנע באינסטגרם:

אל תתבלבלו, אינסטגרם הוא אינו פלטפורמה חזותית בלבד; תיאורים ממלאים תפקיד חיוני לפרסום ולמעורבות של הפוסטים שלכם. שני הגורמים הללו מביאים בסופו של דבר להשגת עוקבים אמתיים באינסטגרם בחינם.

בואו נראה כמה אסטרטגיות לכתיבת תיאורים שימשכו את תשומת הלב של העוקבים שלכם:

• נסו להשתמש במילים שלכם ביצירתיות ובתמציתיות; לאחר שכתבתם יותר מ-125 תווים, אינסטגרם תציג את כפתור "עוד" עבור התיאור. כדי לוודא שהתיאורים שלכם חזקים ומעבירים את המסר למשתמשים, התחילו במילים הכי חשובות שימשכו את תשומת ליבו של המשתמש.

• שאילת שאלות היא דרך מצוינת להגביר את מעורבות העוקבים בפוסטים שלכם. העוקבים שלכם גם יהיו מוכרחים להשאיר תגובות. מעורבות מוגברת זו מובילה ליותר נראות עבור הפוסטים וחשבון האינסטגרם שלכם.

• אמוג'ים הם עוד דרך ודאית להעביר את המסר שלכם ולמשוך את תשומת הלב של הקורא. השתמשו במספר אימוג'ים רלוונטים בפוסטים שלכם לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

• כדי להשיג עוקבים באינסטגרם התנסו אורגנית באורכי תיאור שונים עבור התוצאות הטובות ביותר. תיאור באינסטגרם יכול להגיע לאורך של עד 2,200 תווים; נסו להשתמש בתיאורים ארוכים כדי לספר על המותג. תיאורים קצרים וקליטים גם עובדים היטב עבור רוב המותגים.

5. איך לפרסם תוכן שהעוקבים שלכם יתעניינו בו:

תוכן באינסטגרם שהעוקבים שלכם מתעניינים בו הוא הדרך הטובה ביותר להשיג עוקבים באינסטגרם באופן אורגני. להשגיח תמיד על המשתנים השונים בתוכן שאתם מפרסמים כגון התיאורים, התוכן והמסננים יבטיח שהתוכן שלכם עומד תמיד בדרישות העוקבים.

דרך מצוינת נוספת לוודא שהתוכן יהיה להיט בקרב העוקבים שלכם היא לעקוב אחר הטרנדים השונים שצוברים פופולריות באינסטגרם. אתם יכולים גם לקחת קצת השראה ממה שהמתחרים והאומנים המובילים בתעשייה עושים.

תוכן שהעוקבים שלכם מתחברים אליו הוא הצעד הראשון לאמון שלהם בכם. הבנת קהל היעד של העוקבים שלכם באינסטגרם והסתמכות על הנתונים שמצאתם כדי להחליט מה לפרסם הם המפתח לאסטרטגיית התוכן הטובה ביותר.

6. איך ליצור שיח שיגיע לכמה שיותר אנשים:

על פי סקרים שונים, כדי להיות מעורבים, משתמשים ברשתות החברתיות דורשים תוכן ויזואלי המכיל סרטונים ותמונות. זכרו שהצירוף המושלם לפוסטים שלכם באינסטגרם הוא שילוב של החזותי יחד עם תיאורים מעניינים.

השיטה השלישית הכי יעילה להגברת מעורבות המשתמשים באינסטגרם היא לפרסם פוסטים שמבוססים על טקסט. סטוריז, סקרים וסרטונים חיים הם כמה שיטות פופולריות למשוך לחשבון שלכם קהל גדול יותר.

כיום אנשים רבים יוצרים קשר עם מותגים דרך האינסטגרם כדי לשאול אותם שאלות לא רשמיות, כדי לקבל הצעות חדשות או כדי לגלות מידע על מוצרים חדשים. זה מחייב את העסק שלכם לתמוך בעוקבים שלכם ולתקשר איתם בפלטפורמה זו.

יש לענות בזמן על שאלות ותגובות כדי להגדיל את מספר העוקבים באינסטגרם. מענה מהיר הוא שמכריע ועושה את ההבדל בכל הנוגע בהשגת עוקבים ולקוחות חדשים ובבניית קשר חזק איתם.

צרכנים רבים עוקבים אחר החשבונות של מותגים ברשתות החברתיות ובסופו של דבר מקבלים החלטת רכישה על סמך זה. לאחר שזכיתם בתשומת הלב של העוקבים באינסטגרם השלב הבא הוא לשכנע אותם לרכוש את המוצרים והשירותים שאתם מציעים.

7. איך להשתמש נכון בהאשטאגים:

האשטגים באינסטגרם מספקים דחיפה נחוצה לפוסטים שלכם. ההאשטאגים הנכונים באינסטגרם הם המפתח לשליחת המסר שלכם לקהל יעד גדול.

• תוספים שונים לאינסטגרם כמו Display Purposes ו-AutoHash עוזרים למצוא את ההאשטאגים.
הרלוונטיים לפוסטים שלכם.

• להאשטאגים שני תפקידים עיקריים באינסטגרם; ראשית, הם עוזרים למשוך אל העמוד שלכם אנשים שמחפשים את המותג שלכם או את מילות המפתח לפוסטים שלכם.

• שנית, האשטאגים מביאים מרשתות רלוונטיות אחרות משתמשים שמחפשים את התוכן שלכם.

באינסטגרם ניתן להשתמש בעד 30 האשטאגים שונים אבל מספיק להשתמש בתשעה האשטאגים רלוונטים שיגבירו את מעורבות הקהל. אל תשתמשו בהאשטאגים כלליים שונים כמו #עקבו_אחרינו מכיוון שהאשטאגים אלו אינם מיועדים לבניית קהל מעורב ומשמעותי באינסטגרם.

אשטאגים הקשורים למותג, למוצרים ולתמונות שלכם הם הדרך הטובה ביותר להגדיל את כמות העוקבים באינסטגרם באופן אורגני. במקום לחפש האשטאגים רלוונטיים למותג שלכם בכל פעם, תוכלו לשמור קובץ על כל ההאשטאגים הרלוונטיים.

8. איך ללמוד עוד על האלגוריתם של אינסטגרם:

בעבר לאינסטגרם היה פיד על פי סדר הפוסטים, אבל אז הוא השתנה כך שהפיד מציג את הפוסטים האחרונים שדורגו. השאלה בראשכם חייבת להיות, "איך מגדילים את כמות עוקבים באינסטגרם באופן אורגני בעזרת האלגוריתם של אינסטגרם?"
בוא נגלה באיזה גורמים אינסטגרם נעזרים כדי להראות את הפוסטים שלכם בציר הזמן של המשתמש.

• ההתעניינות של המשתמש בפוסט הזה בהתבסס על היסטוריה קודמת היא הגורם הראשון לכך שפוסטים מסוימים שלכם מוצעים בציר הזמן שלו. לכן אני מתעקש לבנות קהל מעורב במקום עוקבים מזויפים באינסטגרם.
• עיתוי הפרסום של הפוסט על סמך עד כמה הוא חדש יחליט אם הוא יוצג בציר הזמן.
• הקשר בין המשתמש והחשבונות שהוא עוקב אחריהם.
• תדירות השימוש שלו באינסטגרם.
• מעקב אחרי חשבונות שונים גם קובע איזה פוסטים חדשים יופיעו.
• השימוש והזמן שהאדם מבלה באינסטגרם גם קובעים אם יראה את הפוסטים שלכם.


ששת הגורמים האלה נותנים לאינסטגרם לשדך בין המשתמשים ובין התוכן שמתאים לטעם שלהם. באמצעות תוכן איכותי וקבוע לחשבונות שלכם יהיו יותר סיכויים להיות מוצעים בפיד של משתמשים.

9. איך להתנסות בסוגי תוכן שונים כדי להשיג עוקבים אמיתיים באינסטגרם:

אם אתם מחשיבים את אינסטגרם רק כאפליקציה לשיתוף תמונות, אתם טועים לחלוטין. אינסטגרם היא הרבה יותר מזה שהרי מגוון התוכן המשותף באינסטגרם גדל בשנים האחרונות.

זה מאפשר למותג שלכם לפנות ליותר משתמשים ולהשיג עוקבים חדשים על ידי התנסות בסוגי תוכן שונים וקבלת גישה ליותר אנשים. כפי שאתם כבר יודעים, אינסטגרם מנתחת את תחומי העניין של המשתמשים לפני שמוצע להם התוכן, כך שסוגי תוכן מוצגים גם על סמך אינטראקציות וגם על סמך תחומי העניין האחרונים.

לדוגמה, למשתמשים שמגיבים לפוסטים של קרוסלה יוצעו בציר הזמן פוסטים מסוג זה לעתים קרובות יותר.

בוא ננתח כמה סוגי תוכן שאותם תוכלו לפרסם באינסטגרם:

• אינסטגרם רילז היא תכונה חדשה שהושקה רק לפני שנתיים בשנת 2020. ניתן להשתמש ברילז גם כדי לספק לעוקבים שלכם את התוכן העדכני ביותר. החשיפה של כמה שיותר אנשים לתכונות החדשות הללו תוסיף לכם אלפי עוקבים חדשים באינסטגרם.

• את אינסטגרם TV יצרו במיוחד עבור סרטונים ארוכים באורך של עד 60 דקות. סרטונים אלה נראים גם גדולים יותר מהתמונות בדף ההמלצות. סרטונים ארוכים הם דרך מצוינת לספר למשתמשים על המוצרים שלכם או על כיצד להשתמש בהם.

• על אף שאינסטגרם סטוריז נשארים רק למשך 24 שעות, הם גם מושכים תשומת לב לעמוד שלכם. עם חשבון מאומת או 10,000 עוקבים, אתם יכולים אפילו להוסיף החלקה למעלה לדפים שונים באינסטגרם סטוריז.

• לבסוף, יש לנו את פוסטי הקרוסלה המכילים עד עשר תמונות או סרטונים בפוסט אחד. הם יכולים לשמש כמיני בלוגים עבור המותג שלכם. ניתן להשתמש בשילוב של ערכות נושא יחד עם תכונות שונות בפוסטים אלה כדי להפוך אותם למושכים יותר לקהל.

התנסות בסוגי תכנים אלו היא ההבדל העיקרי בין הצלחה של אסטרטגיית שיווק באינסטגרם ובין הכישלון שלה. באמצעות תוכן מגוון תגיעו לאלפי עוקבים פוטנציאליים חדשים מדי יום.

10. איך לנצל את כוח שיתוף הפעולה בינכם ובין אחרים:

לא שכחנו משהו? אסור לנו להתעלם מכוחו של שיתוף הפעולה, משֻׁתָּפוּת וממשפיענים בפלטפורמה כמו אינסטגרם.

שיתוף פעולה מאפשר לכם לגשת לעוקבים מחשבון אחר ולהפוך אותם לעוקבים שלכם באמצעות תוכן איכותי. אפילו עסקים קטנים יכולים להשתמש באסטרטגיה הזו כדי להשיג יותר עוקבים באינסטגרם.

על ידי שיתוף פעולה עם חשבונות רלוונטים ושימוש במשפיענים באינסטגרם, התוכן שלכם יגיע לכמות משתמשים גדולה יותר. תוכן שמוצא חן בעיני הקהל שלכם יוביל גם ליותר מעורבות בקרב המשתמשים.

עד כאן אסטרטגיות שהמותג שלכם יכול להיעזר בהן כדי להשיג יותר עוקבים אמתיים באינסטגרם בצורה מהירה יותר ובאופן אורגני. ברגע שתתחילו לשלב את האסטרטגיות הללו בתוך אסטרטגיית השיווק שלכם באינסטגרם תזכו בתוצאות מידיות.

ניתן גם להיעזר בשירותיה של סוכנות שיווק דיגיטלי מנוסה כמו שלנו כדי ליצור תוכן מדהים לאינסטגרם שלכם. התוצאות והצמיחה של העסק שלכם יורגשו.

תוכן עניינים

מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם האפשרי