למה להקים דווקא אתר וורדפרס – 8 סיבות שאתם חייבים להכיר

להאזנה:

רוצה לבנות אתר יוצא דופן לעסק שלך? כדאי להשתמש בוורדפרס.
וורדפרס מספקת את הגיוון הרב ביותר ומגוון גדול של כלים לבניית אתר מקצועי. זו הסיבה מאחורי הפופולריות העצומה של וורדפרס ולכך שאחסון אתרים של וורדפרס הפך לחיוני לנוכחות עסקים במרחב המקוון.

אופי הקוד הפתוח של וורדפרס גם עושה אותה לפלטפורמה אידיאלית לבניית אתרים חדשים. התוספים העדכניים ביותר, עדכוני אבטחה והתאמה למנועי חיפוש הם גם הסיבות ששימוש באחסון אתרים של וורדפרס הוא הבררה הטובה ביותר לקידום עסקים באינטרנט.

להלן שמונה סיבות שישכנעו כל אחד להשתמש באחסון אתרי וורדפרס להשקת אתר חדש לכל עסק:

אז למה להקים דווקא אתר וורדפרס? הנה כל הסיבות >

1. מותאם אישית

כל עסק זקוק לאתר מקצועי שימלא את צרכיו המיוחדים. בחירה באחסון אתרים של וורדפרס מזכה בבניית אתר אינטרנט בעיצוב אישי ומערכת תוספים המתפתחת עם צרכי העסק.

וורדפרס היא בחירתם הראשונה של מיליוני בעלי אתרים בזכות מספרם הבלתי מוגבל של ערכות הנושא, העיצובים, והכלים שהיא מציעה. עסק קטן או סטארט-אפ שאפתני, לוורדפרס כל הכלים להתבלט מעל המתחרים.

2. תמיכה בשפה העברית

רוב המשתמשים מעדיפים להשתמש בשפת האם שלהם כדי להפיק את המיטב מכל פלטפורמה. החדשות הטובות למשתמשי וורדפרס הן התמיכה בשפה העברית כך שניתן לתפעל את האתר ביתר ביטחון.

אין חשש לבעיות תאימות בעת פרסום תוכן בעברית. כל התכונות הזמינות לאלה שעברית היא שפת אימם הופכות את וורדפרס לפתרון אידיאלי לבניית אתרים עבור כל מי שמתגורר בישראל.

3. אתרי מובייל רספונסיביים

רוב בעלי עסק מבינים שצרכנים בעידן המודרני אוהבים לגלוש בסמארטפונים שלהם. לכן הכרחי לעסקים לבנות אתרים מותאמים לנייד.

אתרי וורדפרס מתוכננים כך שהם פועלים מהר יותר ועובדים בצורה חלקה בכל סמארטפון או טאבלט. עבור כל עסק, שיפור המהירות של אתרי וורדפרס יהיה בעל חשיבות אם ברצונם שעוד מבקרים יכנסו לגרסת הנייד של האתר. אופטימיזציה למכשירים ניידים ושימוש בערכת נושא רספונסיבית משפרים את מהירות הגלישה.

4. נגיש מאוד למנועי חיפוש

מה העניין באתר אם הוא אינו נמצא בתוצאות המובילות במנועי החיפוש? אל דאגה; וורדפרס מספקת את הסחורה בזכות הקידוד האיכותי של התוכנה שפותר בעיות רבות במנועי החיפוש.

תוספים נוספים במנועי החיפוש ממקמים את אחסון האתרים של וורדפרס במקום הראשון לבניית אתר לכל עסק. העלאת דירוג האתר היא אפשרית הודות למספר תכונות מובנות של וורדפרס.

5. קהילת משתמשים מבוססת

מה קורה כאשר נתקלים בבעיות בוורדפרס או כשיש חוסר הבנה בנוגע לדרך הפעולה של תכונות מסוימות? קהילת המשתמשים הגדולה של וורדפרס עוזרת לפתור כל בעיה ולהעלות רעיונות ייחודיים כך שהאתר יגדל.

זה היתרון הגדול ביותר של בניית אתר אינטרנט באמצעות תוכנת קוד פתוח, שהרי ניתן למצוא בקלות קהילה מקוונת מבוססת שפותרת כל בעיה. לקהילת וורדפרס קבוצות מקומיות ואירוח מחנות במספר ערים כדי לחלק עצות ולספק טריקים למשתמשים השונים.

6. הבחירה הטובה ביותר לעסקים

וורדפרס נחשבת לבחירה מספר אחת לעסקים בגלל הטעינה המהירה של האתרים. דבר שימושי נוסף לשיווק כל עסק באמצעות וורדפרס הוא חיבור חשבונות ברשתות חברתיות על ידי התקנת תוספים פשוטים כמו CovertKit.

אחסון אתרים של וורדפרס מועדף גם על עסקים קטנים כי לתכונותיו מחיר ידידותי למשתמש. שילוב אתרים כדי ליצור חנויות ווקומרס (WooCommerce) או חיבורם לסיילספורס (Salesforce) עשו את וורדפרס לחיוני עבור קהילת העסקים.

7. רמת אבטחה גבוהה

היבט קריטי נוסף, עבור כל עסק מקוון הוא אבטחת אתרים. עדכוני אבטחה לאתרי וורדפרס מתפרסמים באופן קבוע, כך שהם בטוחים ומאובטחים לחלוטין. האיומים על אבטחת סייבר גדלים כל יום, אבל פגיעה באתר לא תקרה לנעזרים בתוספים ובעדכוני האבטחה האחרונים שהוספו. כך ניתן להגן על אתרים מכל איומי פריצה ולהבטיח את השירות הטוב ביותר עבור הלקוחות.

8. אמינות

לוורדפרס ניסיון של מעל לעשור והיא מספקת בקביעות למשתמשים תכונות בדוקות ומשופרות. הקוד הפתוח של תכונות אלו משתפר על בסיס משוב ממפתחי התוכנה וממשתמשים כדי לספק את כליי בניית אתרי אינטרנט הטובים ביותר.

המהימנות והאמינות שוורדפרס מספקת עושה אותה לכלי חובה לבניית אתר לכל עסק. רוצה גם לראות עלייה משמעותית בנראות העסק שלך באינטרנט ושיפור במכירות שלך, בניית אתר וורדפרס היא מקום טוב להתחיל.

תוכן עניינים

מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם האפשרי