קורס שיווק דיגיטלי – קורס אונליין או דווקא מכללה?

להאזנה:

 

אני בטוח שניתן למצוא קורסים ללימוד שיווק דיגיטלי בכל מקום באינטרנט. בימינו, יש כל כך הרבה דרכים להפוך למשווק דיגיטלי, החל מקורסי אונליין לשיווק דיגיטלי ועד לתעודות לימוד פרונטליות המוצעות ע"י מכללות. כל הקורסים הללו ושיטות הלימוד מגיעים יחד עם היתרונות והחסרונות הייחודים להם.

אין צורך לחשוש, יצרתי מדריך מקיף בנושא לימודי שיווק דיגיטלי. המדריך יסביר לכם על האופציות השונות ללימודי שיווק דיגיטלי, עם כל השיטות החדישות ביותר לחיסכון בזמן ובכסף. בין אם אתם רק מתחילים ללמוד שיווק דיגיטלי או שאתם רוצים לשפר את המיומנויות שלכם, המדריך הזה יעזור לכם למצוא את הפתרון המתאים.

נתחיל עם כמה אתגרים הניצבים בלימוד של קורסים לשיווק דיגיטלי במכללות.

החסרונות בקורס שיווק דיגיטלי במכללה:

כמעט כל המכללות הנחשבות מציעות קורסים של שיווק דיגיטלי עם התמחויות שונות, אבל בתחום של שיווק דיגיטלי, הטרנדים והפיתוחים האחרונים ביותר יכולים להשתנות מהר מאוד. מדיניות פרסום בפייסבוק או בגוגל או האלגוריתמים של החיפוש שלהם יכולים להשתנות אפילו יותר מפעם בשנה. הנה כמה אתגרים שעלולים לעמוד בפניכם, אם תלמדו שיווק דיגיטלי במכללה או באוניברסיטה.

1. ידע בלתי ישים/ לא שימושי

רוב התלמידים שמגיעים אליי ללמוד שיווק דיגיטלי מדווחים כי הם לומדים במכללה בעיקר את התיאוריה של הפרסום וכאשר סיימו את לימודיהם חלקם הופכים לעצמאים ובוחרים לקחת את הלקוח הראשון, הבעיה העיקרית היא חוסר הבטחון שתחילת העבודה עם הלקוח הראשון כיוון שלא קיבלו במהלך הלימודים אף ניסיון פרקטי. 

2. שיטות לימוד מיושנות

קורסים במכללות ללימוד שיווק דיגיטלי הם בדרך כלל לא עדכניים. המורים גם משתמשים בשיטות מיושנות שבדרך כלל מותירות את התלמידים עם פערי לימוד. בשיווק דיגיטלי, חובה לפתח את תחומי העניין של התלמידים באמצעות שימוש בשיטות יצירתיות ותוצאות פרקטיות.

3. מחיר גבוהה עבור הלימודים במכללה

אם אתם רוצים לרכוש תעודת שיווק דיגיטלי מכל מוסד מוכר, הדבר עלול לעלות הון תעופות. ההוצאות היומיות הכלולות בלימוד בקמפוס יכולות להיות גדולות מנשוא עבור סטודנטים רבים. שאלה נוספת שחייבת להישאל היא: האם התשלומים הנ"ל שווים את הידע הנרכש בקורסי שיווק דיגיטלי המוצעים ע"י רוב המכללות? רוב המכללות יוצרות סילבוס המתמקד במתן ציונים על סמך ידע תיאורטי במקום על מיומנויות מעשיות.

4. קורסים זוללי זמן במכללות

על מנת לרכוש כל תעודה/תואר משמעותי בשיווק דיגיטלי במכללה, עליכם לצפות להשקיע כמה שנים בלימוד של תחומים שונים הקשורים בעסקים ובשיווק דיגיטלי. ישנם נושאים רבים ותת תחומים בשיווק דיגיטלי, שייתכן כי הם אינם המטרה המועדפת עליכם. לבזבז זמן כה רב על קורסים של שיווק דיגיטלי המכילים ידע לא עדכני , לא נראה כל כך שווה.

לממה ללמוד שיווק דיגיטלי במכללה?

1. רכישת תואר/תעודה:

אם ברצונך לנהל קריירה בתחום השיווק הדיגיטלי, תואר כזה הנרכש במכללה בעלת שם, יכול להגדיל את הסיכויים שלכם להשיג עבודה.ארגונים רבים דורשים תואר מאוניברסיטה או ממכללה לתפקידי ניהול בכירים יותר. רכישת תואר יכולה גם לעזור בהשגת קידומים ביותר קלות בתחום הרלוונטי.

2. אינטראקציות עם עמיתים למקצוע:

קורסי שיווק דיגיטלי במכללות מציעים הזדמנויות רבות לאינטראקציה עם עמיתים מאותו התחום. אתם יכולים ללמוד תובנות חדשות מעמיתים הלומדים אתכם בקורס. בשיווק דיגיטלי, ידע מתחומים שונים כמו קופירייטינג ועיצוב גם כן יוכיח את יעילותו.

3. הזמינות של המרצים

המורים במכללות יותר נגישים מאשר המאמנים בקורסי האונליין. סטודנטים יכולים לשאול אותם שאלות ולפתור כל בעיה ברגע שהיא מתעוררת. באמצעות עזרתם של המורים המנוסים, התלמידים יכולים לפתח את המיומנויות שלהם במהירות רבה יותר.

החסרונות של קורסי שיווק דיגיטלי

קודם כל, אדון באתגרים העומדים בזמן לימוד שיווק דיגיטלי באמצעות קורסי אונליין. לאחר מכן נראה מהן שבע הסיבות העיקריות ללמוד שיווק דיגיטלי דווקא דרך קורסי אונליין.

1. יישום הנלמד

כל כך הרבה קורסי אונליין בנושא שיווק דיגיטלי זמינים עבור תחומים שונים כמו :שיווק ברשתות חברתיות, פרסומים אונליין והיבטים שונים כמו קידום אתרים אורגני. סטודנטים רבים משתמשים בהרצאות וידיאו עבור קורסי אונליין אלו, שהן קלות לצפייה. עם זאת, היישום של הנלמד בקורסי האונליין הללו הוא גם כן חשוב מאוד.

2. מציאת קורסי אונליין מתאימים

נושא נוסף שאנשים רבים השואפים להיות משווקים דיגיטלים נתקלים בו הוא מציאת קורס אונליין אמין לשיווק דיגיטלי. כל קורס אונליין טוען כי יספק לכם את המידע שיעזור לכם להפוך למשווקים דיגיטליים מצליחים, אך מעטים מהם באמת מספקים את הסחורה. מציאת קורס אונליין אמין כולל בדיקת הביקורות של הקורס וההמלצות של המורה.

3. קבלת תעודה

רוב קורסי האונליין לשיווק דיגיטלי אינם מציעים שום תעודה. עם זאת עלולים לדרוש מכם תעודה של משווק דיגיטלי אם אתם מחפשים עבודה בארגון רשמי. מציאת קורס השיווק הדיגיטלי הנכון וגם רכישת תעודה, הוא דבר שעלול לאתגר סטודנטים רבים.

7 סיבות לבחור בקורס שיווק דיגיטלי אונליין

לבסוף, אנו מגיעים לסיבות המשמעותיות ההופכות את קורסי האונליין לשיווק דיגיטלי לבחירה של כל כך הרבה משווקים דיגיטליים. 

הן כוללות גורמים כמו: מידע עדכני של הקורס,מידע פרקטי יותר, תהליך מהיר יותר והוצאות נמוכות יותר לעומת תארים במכללות. 

1. ידע מעשי בשיווק דיגיטלי

אני אוהב את המאפיין הגדול ביותר של קורסי אונליין לשיווק דיגיטלי, אתם יכולים ללמוד לימוד מעשי וכן ידע פרקטי של כל מה שקורה בעולם השיווק הדיגיטלי. יתרון גדול נוסף הוא שאם אתם לומדים מקורס לייב אונליין עם כל משווק דיגיטלי מנוסה, אתם יכולים ללמוד דרכים מיוחדות להריץ קמפיין מודעות ברשתות חברתיות, ליצור פרסומים או להשיג יותר לקוחות.
אתם גם יכולים לבחור את קורסי הוידיאו ולהשתמש בידע הפרקטי הזה על מנת לשפר את יכולות השיווק הדיגיטלי שלכם, ע"י יישום הרעיונות הללו. בחירה בקורסים בקצב לימוד אישי, מאפשרים לכם ללמוד בזמן שאתם פנויים וממוקדים ללמוד כישורים חדשים.

2. אסטרטגיות השיווק הדיגיטלי העדכניות ביותר:

קורסי האונליין לשיווק דיגיטלי ילמדו אתכם את האסטרטגיות העדכניות ביותר שהמשווקים הדיגיטליים הטובים ביותר משתמשים בהן. רק התמקדו בבחירת הקורסים העדכניים ביותר ללימוד שיווק דיגיטלי,כאלו שנוצרו בטווח של השנה האחרונה. בתחום של שיווק דיגיטלי, ההתפתחויות והטרנדים האחרונים יכולים להשתנות יחסית במהירות.

3. למדו את פיתוחי השיווק הדיגיטלי חדשים:

בדיוק כפי שההתמקדות ביצירת סרטונים קצרים בפלטפורמות שונות גברה בשנים האחרונות, על ידי השתתפות בקורס לייב לשיווק דיגיטלי, אתם מקבלים את היתרון של תרגול הכישורים שלכם מול המורה. ע"י תרגול של כל אסטרטגיות השיווק הדיגיטלי העדכניות ביותר, אתם יכולים לעזור למותגים להמריץ את מאמצי השיווק הדיגיטלי שלהם.

4. תהליך לימוד מהיר יותר:

במקום לבזבז שנים רבות בלימוד שיווק דיגיטלי במכללה,אתם יכולים ללמוד קורסי שיווק דיגיטלי בסיסיים או מתקדמים תוך מספר חודשים. מה שיאפשר לכם ללמוד את טכניקות השיווק שאתם מתעניינים בהן. חווית הלימוד המהירה הזו בקורסי אונליין הופכת אותם לדרך מעולה ללמוד כישורים חדשים שיכולים להיות מאוד שימושיים לקריירה שלכם.

5. יותר מבחר:

במקום שיכריחו אתכם ללמוד משהו שהמכללה ממליצה עליו, אתם יכולים לבחור קורסי שיווק דיגיטלי שנוגעים למטרות שלכם. אנשים שרוצים להשיק עסקים משלהם צריכים לדעת את הידע ההכרחי לביצוע שיווק דיגיטלי לעסק שלהם.
החל מקופירייטינג והשקת קמפיין מודעות ועד מיתוג דיגיטלי, אתם יכולים למצוא משהו שיעניין אתכם על מנת להפיק את מירב התועלת מקורס שיווק דיגיטלי.

6. עלות נמוכה יותר של קורסי אונליין:

העלות הנמוכה של קורסי אונליין לשיווק דיגיטלי היא יתרון נוסף. כאשר משווים אותם לקורסים במכללות, קורסי אונליין הם בעלי עלויות נמוכות בהרבה. דבר זה יכול למשוך סטודנטים שאין באפשרותם לבזבז סכומי כסף עצומים כדי ללמוד שיווק דיגיטלי במכללה או אוניברסיטה.

7. בחרו את הזמן והמקום שלכם:

עבור כל מי שכבר עובד, קורסי האונליין לשיווק דיגיטלי מציעים יותר חופש למציאת הזמן המתאים ללימוד. אתם יכולים לבחור את הזמן ואת המקום לצפות בקורס ולשכוח את כל התירוצים לא ללמוד. את כל מה שתלמדו מקורס אונליין לשיווק דיגיטלי ניתן ליישום באופן מיידי. הניסיון המעשי מקורסים אלו מגביר את התועלת שלהם.

לסיכום, לאחר שנים של ניסיון בשיווק דיגיטלי, התנסות בקורסי אונליין שונים והעברת הרצאות בתחום, אני מאמין שקורסי האונליין לשיווק דיגיטלי הם מעשיים ויעילים לרכישת כישורי שיווק דיגיטלי. במקום לבזבז שנים במכללה וללמוד מידע שלא בטוח שהיום שימושי, קורסי האונליין מציעים יתרונות שונים כמו יותר אופציות לימוד, בחירות וחופש בזמן הגישה לקורס.

עם תעודה ממכללה, הסטודנטים יכולים לפנות למשרות שיווק דיגיטלי שונות, אך הניסיון המעשי שלהם הוא כמעט אפסי. מצד שני, קורס אונליין אמין יכול ללמד את כישורי השיווק הדיגיטלי הפרקטיים החשובים בעולם העסקים. אתם יכולים גם לשקול את היתרונות והחסרונות של שתי השיטות הנ"ל ללימוד שיווק דיגיטלי ולהתחיל את המסע שלכם לעבר הפיכה למשווקים דיגיטליים מוצלחים.

תוכן עניינים

מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם האפשרי