איך לראות את המודעות של המתחרים שלי בטיקטוק

להאזנה:

ההבנה מה עובד עבור המתחרים שלכם במודעות טיקטוק יכולה לעזור לכם לשפר את הקמפיינים שלכם.בפלטפורמות אחרות כמו פייסבוק,אתם יכולים להשתמש בספריית המודעות כדי לגלות אודות המודעות השונות שהמתחרים שלכם מריצים.

טיקטוק הלכה צעד נוסף קדימה והפכה את הריגול אחר המודעות בעלות הביצועים הטובים יותר להרבה יותר קל. זו יכולה להיות אסטרטגיה בעלת ערך רב עבור משווקים הרוצים לשפר את הנראות, תכנים ושיעורי השיח של מודעות הטיקטוק שלהם.

מה זה Tiktok Top Ads?

תוספת חדשה לכלים של ספריית המודעות בטיקטוק נקראת "Top ads", והיא מאפשרת למשווקים לחפש את כל המודעות בעלות הביצועים הגבוהים ביותר לפי קטגוריות שונות כמו איזור, סוג המודעה, תעשייה ומדדים אחרים.

זה לא הכל, ניתן לסנן את המודעות לפי זמן, ביצועים ורשמים. ייתכן כי המודעות המוצגות בTop ads אינן כוללות את כל המודעות בעלות הביצועים הגבוהים. החלק הטוב ביותר שהתכונה הזאת ניתנת לשימוש ע"י חברות מותגים, משפיענים ועסקים אחרים על מנת לייצר תוצאות כמו מכירות, לידים ותנועה. אתם רק צריכים להכניס את מילות המפתח, שם המותג, ומטרות הקמפיין.

Tiktok top ads מציגה רק מתוך מאגר המפרסמים המאשרים לטיקטוק לאסוף ולהציג את המידע הנ"ל. אף על פי כן, אני חושב שזו תכונה חשובה, היכולה לספק תובנות שימושיות ורעיונות למשווקים הרוצים לשפר את איכות הקמפיינים שלהם בטיקטוק.

מדריך איך לראות את המודעות של המתחרים בטיקטוק שלב אחר שלב:

הכנתי לכם סרטון קצר שמסביר איך להשתמש ב- Tiktok top ads תוכלו להשתמש בסרטון ההדרכה או לחילופין במדריך הכתוב שמתחת לסרטון.

1. בשלב הראשון תיכנסו ל: TikTok Creative Center

טיקטוק מתחרים 1

2. לאחר מכן לחצו על: Campaign Inspiration ואז בחרו ב: Top Ads Dashboard בשביל לראות את המודעות של המתחרים.

מודעות מתחרים טיקטוק 2

3. קחו לדוגמא חברת קוסמטיקה שצריכה להריץ מודעות בעלות ביצועים גבוהים בטיקטוק. ראשית, בחרו את האזור שבו תריצו את המודעה שלכם. בחרתי כאן בישראל.

מודעות מתחרים טיקטוק 3

4. לאחר מכן בחרו את התעשייה הרלוונטית כמו אפליקציות, שירותים, יופי וכו'. אתם יכולים לבחור מבין הרבה אפשרויות שונות על מנת להתמקד בנישה המסוימת שלכם. הבחירה של המטרות הנכונות עבור הקמפיין שלכם הכרחית גם היא להצלחתו. במידה ומטרת הקמפיין היא מכירות בחרו באובג'קטיב: conversions

מודעות מתחרים טיקטוק 4

5. עכשיו המודעות הרלוונטיות בעלות הביצועים הגבוהים יופיעו על המסך שלכם. בחרו אחת מבין המודעות שנראית קשורה למוצר שלכם ובחנו את פרטיה. תוכלו לראות את השיתופים, לייקים, תגובות ועוד נתונים שיעזרו לכם לנתח את ביצועי המודעה של המתחרים בטיקטוק. 

מודעות מתחרים טיקטוק 5

עכשיו תורכם לנסות:

עכשיו קל יותר לרגל אחרי המתחרים שלכם בטיקטוק אדס ולשפר את הקמפיינים שלכם. באמצעות תכונת Top ads, תוכלו לבחור את התעשייה הרלוונטית, האזור הגיאוגרפי ומטרות הקמפיין כדי לחקור את המודעות בעלות הביצועים הגבוהים ביותר. לאחר החקר שלהם, תוכלו ליצור מודעות טיקטוק בעלות יחס המרה גבוה יותר. למה אתם מחכים ? עכשיו תורכם לנסות את הכלי השימושי הזה ולקבל תוצאות טובות יותר מתהליך פרסום בטיקטוק בדגש על קמפיין המודעות שלכם.

תוכן עניינים

מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם האפשרי