איך להתקין פיקסל פייסבוק באתר וורדפרס באמצעות אלמנטור

להאזנה:

מה זה הפיקסל של פייסבוק?

תמיד רציתם לדעת איך פייסבוק אוספת עליכם מידע גם בלי שאתם גולשים בפייסבוק / אינסטגרם? קרה לכם פעם שגלשתם באתר מכירות ואז רדפו אחריכם מודעות של אותו אתר בפייסבוק ובאינסטגרם? קרה לכם פעם שנכנסתם לאתר מכירות הוספתם מוצר לעגלה ובדיוק אותו מוצר הופיע לכם כמה דקות אחר כך בפייסבוק / באינסטגרם? התשובה לכל השאלות היא הפיקסל של פייסבוק. אז איך פייסבוק עושה את זה? הפיקסל של פייסבוק הוא קוד שמאפשר לנו לעקוב אחר פעילות הגולשים באתר. 
מה זה אומר בעצם? כאשר אנחנו מוסיפים את הפיקסל לאתר
אנחנו יכולים לעקוב אחרי ״אירועי המרה״ אותם אירועים מאפשרים לנו למדוד אילו פעולות מבצעים הגולשים באתר.
סוגי אירועים לדוגמא:
✅ הגולש צפה באחד הדפים באתר
✅ הגולש נכנס לקטגוריה ספציפית באתר
✅ הגולש הוסיף מוצר ספציפי לעגלה
כל פעם שאתם הגולשים לוחצים על ״הוספה לעגלה״ באתר בו מותקן פיקסל, פייסבוק מזהה את הפעולה שלכם ושומרת אתכם כמי שהוסיפו לעגלה. אותו דבר אם עשיתם כל פעולה אחרת באתר אותה איש השיווק מעוניין למדוד.

איך מתקינים את הפיקסל של פייסבוק באצעות אלמנטור?

בשלב הראשון פתחו את מערכת הניהול של אתר הוורדפרס שלכם, שימו את הסמן של העכבר על ״אלמנטור״ בתפריט הניווט ולחצו על ״ניהול קודים״

ניהול קודים

בשלב השני לחצו על ״הוספת חדש״

הוספת קוד חדש

בשלב הבא יש להעתיק את קוד הפיקסל מפייסבוק ולהדביק בתיבת הטקסט, מיד לאחר מכן לחצו על כפתור ה״פרסם״ 

פיקסל פייסבוק

בשלב הבא תוכלו לבחור באילו דפים תרצו שהפיקסל של פייסבוק יוטמע, כיוון שאתם כנראה מעוניינים לעקוב אחר התנועה בכל האתר באמצעות הפיקסל תשאירו את הבחירה על ״כל האתר״ ולחצו על ״save&close" 

פרסום פיקסל

ברכות, הפיקסל של פייסבוק מוטמע אצלכם באתר בצורה תקינה. עכשיו תוכלו לעקוב אחרי התנועה באתר שלכם, לפרסם למשתמשים שביקרו אבל לא השאירו פרטים, להציג לפייסבוק מי קהל היעד הרלוונטי למוצר / השירות שלכם וליצור עוד קהלים חדשים שיעזרו לכם לייצר עוד לידים ורכישות באתר.

תוכן עניינים

מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם האפשרי