10 בלוגים בתחום השיווק הדיגיטלי שאתם חייבים להכיר בשנת 2022!

להאזנה:

תעשיית השיווק הדיגיטלי עדה לצמיחה גדולה עקב כמה פיתוחים חדשים וכלים רבים שנוצרו עבור משווקים. האם אתם מעוניינים להישאר בעניינים ולהכיר את כל הטרנדים החדשים בעולם השיווק הדיגיטלי ולהשיג יתרון תחרותי?

מציאת מקור מהימן של כל המידע העדכני ביותר בתחומים שונים של שיווק דיגיטלי כמו תשלום לקליק, קידום אתרים במנועי חיפוש ורשתות חברתיות, יכולה להיות דבר קשה מאד. זוהי הסיבה שניתחתי מספר לא מבוטל של בלוגים ויצרתי עבורכם רשימה של 10 בלוגים בתחום השיווק הדיגיטלי שאתם חייבים לקרוא, אשר יקפיצו את היכולות שלכם לרמה הבאה ויעזרו לכם להישאר מעודכנים בכל הפיתוחים החדשים ביותר.

הרשימה הזו תכיל בלוגים עם מקורות מוסמכים שנותחו היטב ומציגים מידע עובדתי עבור נושאים כמו שיווק ברשתות חברתיות, תשלום לקליק ותוכן אודות קידום אתרים במנועי חיפוש.

1. PPC HERO

PPC HERO הוא אחד מהבלוגים המומלצים ביותר עבור עבודות המחקר החדישות ביותר בנושא תשלום עבור קליק, הוא מספק טיפים ואסטרטגיות . הוא מכיל מגוון רחב של תוכן בצורה של ניסויים, טרנדים ועבודות מחקר בנושא פרסום דיגיטלי מסוג PPC.

אפילו אם אתם רק רוצים ללמוד את הבסיס או למצוא עוד מידע על מושגים מתקדמים בPPC, הוא מכסה את הכל. משווקים דיגיטליים יכולים ללמוד מהמדריכים הפשוטים מסוג "איך ?" כיצד להריץ קמפיינים מסוג PPC ושימוש במושגים מתקדמים כמו הצעות מחיר אוטומטיות עבור פלטפורמות שונות.

לדעתי הצוות של PPC Hero יצר כמה בלוגים יוצאי דופן המדברים על המושגים העדכניים ביותר של פרסום מסוג תשלום לקליק. הם גם מספקים תובנות על אסטרטגיות שיווק בחיפוש, פייסבוק וגוגל אדס וסמינרים מכוונים עבור חווית לימוד מרתקת.
קישור לבלוג: https://www.ppchero.com/

ppc hero blog

2. הבלוג של ג'ון לומר

הבלוג של ג'ון לומר יהיה תיבת אוצר של עצות שימושיות ואסטרטגיות אם אתם רוצים לשפר את יכולות הפרסום שלכם בפייסבוק. הוא היה פעיל בסצנה העסקית של פייסבוק מאז שנת 2007 והוא כותב בעל שם מוכר, דובר ומדריך שיווק. הבלוגים שלו יובילו אתכם להתנסות עם אסטרטגיות מתקדמות הקשורות במודעות בפייסבוק על מנת להגדיל את החזר ההשקעה שלכם.

זוהי דרך נהדרת ללמוד אסטרטגיות כמו איך לגרום לעסק שלכם לצמוח וכיצד ליצור לידים דרך פרסום בפייסבוק. הבלוג מכיל המון תוכן נהדר הכולל עצות בנושא מיקוד של מודעות פייסבוק ועד לניסויים בפרסום בפייסבוק, לכל מומחה PPC שווה לעקוב אחר הבלוג של ג'ון לומר.
קישור לבלוג: https://www.jonloomer.com/blog/

jon loomer blog

3. Social Media Today

Social Media Today , יכולה לתפקד כמרכז שלכם לחדשות בנושא רשתות חברתיות,שיעורים ומדריכים. משווקים דיגיטליים יכולים ללמוד שיעורים חשובים בנושא מותגי B2B ,B2C על הדרך להתחבר לקהילות ברשתות החברתיות ולהרחיב את העסק שלהם. Social Media Today מארחת צ'אטים מקוונים בטוויטר והן דרך מצוינת להעשיר את הידע שלכם ברשתות חברתיות.

תוכלו למצוא חדשות ודיווחים מועילים על המגמות המשתנות ברשתות החברתיות וכיצד הן משפיעות על משווקים. הבלוג גם מספק ניתוח מפורט של הדוחות שפורסמו על ידי ענקיות הרשתות החברתיות כמו פייסבוק.
קישור לבלוג: https://www.socialmediatoday.com/

social media today blog

4. הבלוג של Neil Patel:

הבלוג של נייל פאטלס עמוס בטיפים מעשיים ואסטרטגיות הקשורות בנושאי שיווק דיגיטלי. החלק הטוב ביותר בבלוג שכל המידע בו מוצג בצורה אישית מאד. אני אוהב גם לחקור את הבלוגים שלו בחיפוש אחר תובנות שימושיות ואסטרטגיות פרקטיות הקשורות לקידום אתרים, שיווק תוכן ושיווק במדיות חברתיות.

האופי האינטראקטיבי של הבלוג כולל סרטונים קצרים שיעזרו לכם ללמוד את כל הטרנדים העדכניים ביותר בתחום השיווק הדיגיטלי וכלים אחרים במהירות רבה. לבלוג יש כמעט 2 מיליון מבקרים כמעט כל חודש, לכן זהו לא פלא שהוא מפורסם מאד בקרב קהילת השיווק הדיגיטלי.
קישור לבלוג: https://neilpatel.com/blog/

neil patel blog

5. Search Engine Land

על מנת לקבל את המנה היומית שלכם בתוכן הקשור למנועי חיפוש, בין אם מדובר באופטימיזציה למנועי חיפוש,שיוווק או טרנדים חדשים, עקבו אחר הבלוג הנ"ל. הם גם מספקים את כל הדיווחים העדכניים, מארחים סמינרים מכוונים ויוצרים ספרים לבנים עסקיים עבור כל התוכן החדש ביותר הקשור במנועי חיפוש.

אם אתם רוצים לגלות מדוע האתר שלכם לא זוכה לדירוג גבוה או לקבל אסטרטגיות,טיפים, וטריקים על מנת לשפר את קידום האתר שלכם- כל אלה זמינים בבלוג. התנועה החודשית בבלוג זה היא סביב מיליון מבקרים. בנוסף למנועי חיפוש, יש להם גם מקום המוקדש עבור בלוגים המתמקדים בתשלום לקליק. תוכלו לעקוב אחר הפיתוחים האחרונים ביותר במנועי חיפוש ופרסום PPC בבלוג Search Engine Land (ארץ מנועי החיפוש).
קישור לבלוג: https://searchengineland.com/

search engine land blog

6.בלוג אדקור (AdCore)

הבלוג אדקור הוא גם חלק מהרשימה שלי של בלוגים חיוניים בנושא שיווק דיגיטלי, מכיוון שהוא יכול להעלות את קמפיין הPPC שלכם לרמה אחרת לגמרי. הם מפרסמים תוכן רגיל בבלוג שלהם על מנת לעזור למשווקים לפשט את תהליך הפרסום שלהם. ההתמקדות העיקרית של הבלוג היא סביב הנושא כמה אוטומציה שיווקית מתקדמת יכולה להביא לצמיחה בפרסום תשלום לקליק.

עצות מומחים מתוך תעשיית האוטומציה השיווקית והPPC מוצגות בדרך פשוטה וקלה לעיכול לכולם! הם מעלים גם את הפרקטיקות הטובות ביותר, עבודות מחקר וטרנדים מסחריים הרלוונטים לפרסום מסוג תשלום לקליק ושיווק דיגיטלי.
קישור לבלוג: https://www.adcore.com/blog/

adcore blog

7. מנוע החיפוש ז'ורנל

אני ממליץ על מנוע החיפוש ז'ורנל עבור משווקים דיגיטליים מכיוון שיש להם צוות עתיר ידע ותשוקה לנושאים של קידום אתרים ותשלום לקליק. זהו ה-מקום ללכת אליו אם אתם רוצים למצוא את הטיפים העדכניים ביותר, בלוגים ותוכן אינפורמטיבי הקשור לשיווק דיגיטלי.

במנוע החיפוש ז'ורנל תמצאו כל מיני מאמרים. לכל משווק דיגיטלי מומחה כדאי לקרוא חלק מהמאמרים הארוכים שלהם, אשר נחקרו היטב , בנושאים כמו עדכונים במנוע החיפוש גוגל. מנוע החיפוש ז'ורנל יכול להיות מקום נפלא להתחיל בו אם אתם צריכים עזרה במציאת החדשות העדכניות ביותר בנושאי אופטימיזציה למנועי חיפוש .
קישור לבלוג: https://www.searchenginejournal.com/

search eng journal blog

8. הבלוג של Semrush:

עוד בלוג שימושי לרשימת הקריאה של כל משווק דיגיטלי הוא הבלוג סאמרוש. הוא מפרסם באופן קבוע תוכן הקשור במדריכים מפורטים עבור קידום אתרים, חדשות מהתעשייה, מחקרי דאטה וכו'. לא משנה מה רמת היכולת שלכם, לסאמרוש יש מדריכים למתחילים ועד לרמות מומחה. התוכן שלהם מתמקד בעיקר בחיפוש מילות מפתח, למידת קידום אתרים ובניית לינקים.

יש להם גם בלוגים מפורטים על שיווק תוכן, שיווק ברשתות חברתיות ותשלום במדיות שונות עבור עסקים. זו יכולה להיות תוספת שימושית למציאת חדשות רלוונטיות ומדריכים לשיפור יכולות השיווק דיגיטלי שלכם.
קישור לבלוג: https://www.semrush.com/blog/

semrush blog

9. בלוג ADWEEK:

ועכשיו אציג בפניכם הוצאה לאור אייקונית,העוסקת בתחום הפרסום מאז שנת 1979. לאדוויק יש את אחד הקהלים הגדולים ביותר- 6 מיליון אנשים עוקבים. אדוויק מספקת תוכן בלעדי בכל מה שקשור לפרסום.

הם מתמקדים גם בנושאי שיווק דיגיטליים אחרים כמו הצגת הסיפור של המותג כדי לספק את התמונה המלאה של הנוף השיווקי שלה. אם אתם רוצים לבחון ולמצוא את המודעות הטובות ביותר בשנים האחרונות, אדוויק יהיה גם כן המקום המושלם להתחיל את המחקר.
קישור לבלוג: https://www.adweek.com/

adweek blog

10. Social Media Examiner

זוהי אחת מקהילות השיווק הדיגיטלי הגדולות ביותר העוזרות למשווקים בכול, החל מהנעת תנועת הרשת ועד לשימוש ברשתות חברתיות על מנת ליצור מודעות לקוחות. חוקר הרשתות החברתיות תספק למשווקים שאפתניים וגם למנוסים כתבות מומחים, ראיונות ומחקרים על מנת להפיק את המיטב מהרשתות החברתיות.

יש להם גם תכונות שונות כמו אפשרות להתאמן על מנת לשפר את מיומנויות הרשתות החברתיות, חדשות, ואירועי תעשייה בשביל החוויה הטובה ביותר.
קישור לבלוג: https://www.socialmediaexaminer.com/

social media examiner blog

לסיכום,

אם אתם תמיד מנסים למצוא בלוגים סמכותיים שיכולים לספק לכם את כל ההתרחשויות האחרונות ביותר בעולם השיווק הדיגיטלי וללמד אתכם את כל המיומנויות העדכניות ביותר הקשורות לקידום אתרים ותשלום לקליק , אז אל תשכחו לשמור ולגזור את הבלוגים שהוזכרו לעיל. בכל הבלוגים הללו יש מאמרים ייחודיים שנכתבו במיוחד עבור קוראים המעוניינים לשפר את הידע שלהם בתחום השיווק הדיגיטלי.

באמצעות התנסות עם כל העצות בבלוגי המומחה הללו, אתם יכולים להשיג יתרון תחרותי בשיווק דיגיטלי ולהגדיל את החזר ההשקעה שלכם. הגבירו את היצירתיות שלכם ולמדו דברים חדשים מהבלוגים החינמיים הללו.

תוכן עניינים

מעוניינים במידע נוסף?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם האפשרי