האם אתם עומדים בתנאי פרסום גוגל לעמותות?

10,000 $ מתנה כל חודש מחכים לכם אצלי!

10,000 $ זה הרבה כסף,  ואולי אתם לא יודעים אבל זה בדיוק הסכום שתקבלו כל חודש מגוגל כתרומה לקהילה מטעם גוגל, כדי לעזור לכם לגייס תרומות ברשת האינטרנט. היא תממן את כל עלות הפרסום של השיווק הדיגיטלי שלכם כל חודש!

בשנת 2022 גייסו עמותות שעשו שיווק דיגיטלי בגוגל סכום של 10 מיליארד שקל מעסקים ואנשים פרטיים.

הם ניצלו כל חודש 10,000 $ לפרסום וכך הצליחו לגייס כספים!

בזמן שאתם קוראים את המשפט הזה-עמותות אחרות כבר עושות שיווק ומגייסות הרבה כסף.

לצורך קבלת התקציב נא פנו אלי עם אישור ניהול תקין של העמותה ואישור על חברות בקרן רש"י.  

מוזמנים להתקשר אלי לקבלת הסבר מפורט!

כל עמותה חכמה עושה היום שיווק דיגיטלי וממריאה!

חשוב שתדעו שבעידן הדיגיטלי אין דרך אחרת לשום עמותה להתרים כספים, לגייס מתנדבים, להפיץ את החזון והמסרים שלכם, ולהמשיך בפעילות החשובה שלכם למען החברה והקהילה.

כל עמותה חכמה מנצלת את התרומה של גוגל, עושה שיווק דיגיטלי וממריאה.

ניצן רונן שיווק דיגיטלי

אני ניצן רונן לשעבר לוחם בסיירת גולני רוצה להמשיך לתרום!

כל עמותה נולדה מצורך ונזקקות כלשהי שאינם מקבלים מענה ותמיכה הממשלתית. אני ניצן רוזן לשעבר לוחם בסיירת גולני, התנדבתי בתור נער בעמותה לחלוקת מזון לנזקקים, וראיתי את המקררים הריקים והילדים הרעבים והחלטתי שכאשר אהיה גדול אמשיך להתנדב.

אני מודיע בזאת לכל עמותה שתעבוד אתי, שאני תורם לה 20 שעות עבודה נוספות ממני. גם אני רוצה לעזור!

שיווק דיגיטלי

מה זה בעצם שיווק
לעמותה בגוגל?

כל עמותה או ארגון שרוצים היום להיחשף בפני קהלים חדשים אם זה לצורך התרמה, גיוס מתנדבים ותמיכה בפעילות העמותה עושים קמפיינים פרסומיים ברשת האינטרנט.

כאמור בשנת 2022 גייסו עמותות (רובן עשו שיווק דיגיטלי בגוגל) כ-23 מיליארד שקל, כאשר 13 מיליארד שקל נאספו בארץ ו-10 מיליארד גויסו בחו"ל.

יש בארץ 37,000 עמותות.
איך תביאו תורמים?

יש היום בארץ 37,000 עמותות, איך תביאו תורמים דווקא לעמותה שלכם? אם תשאלו את התורם הישראלי הממוצע למי הוא רוצה לתרום, הוא יגיד לכם שהוא כבר מבולבל והוא טובע ב"ים של עמותות"- כולן חשובות.

רק פרסום ברשת יעזור לכם להגיע לתורמים הפוטנציאליים שלכם.

מה תורם לכם פרסום בגוגל?

10,000 $ לשיווק דיגיטלי מתנה
מגוגל כל חודש

אתם משלמים רק על עבודת
איש השיווק

בלי פרסום- מי ידע עליכם
ומי יגיע אליכם?

שיווק דיגיטלי מביא אליכם
קהלים חדשים

אתם חושפים ומפיצים את החזון
והמטרות שלכם

יצירת אינטראקציה אישית עם
תורמים פוטנציאליים

בשנת 2022 גייסו עמותות שעשו שיווק דיגיטלי-10 מיליארד$

בשנת 2022 עמדו התרומות לעמותות כאמור על 13 מיליארד שקל תרומות בארץ. רק 3 מיליארד הגיעו מקרנות בישראל ו-10 שימו לב! הן תרומות של יחידים ועסקים.

בתור מומחה לשיווק עמותות, אני יודע בוודאות שהעמותות שהצליחו להתרים יחידים ועסקים, הגיעו לתוצאות המדהימות האלה בזכות קמפיינים בגוגל. הם ניצלו את התקציב החודשי המכובד שהיא מעמידה לרשותן. בלעדי התקציב הזה – לא היה להן שום סיכוי לגייס כל כך הרבה כסף, כי פרסום בגוגל עולה הרבה!

נתוני תרומות בפילוח לתחומים בשנת 2022

13 מיליארד הדולר שנתרמו בשנת 2022 מפולחים כך:

money

מומחים חוזים שהשנים 2023-2024 יהיו קשים
לגיוס תרומות!

ידוע הוא שהמגזר העסקי סובל משנה קשה. חברות הייטק וטכנולוגיה מפטרות עובדים, יש ירידות בבורסה ורבים מתקשים לשרוד וגם לתרום לעמותות.

מנתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מאז הקורונה יש ירידה בביקוש למפתחי תוכנה ומהנדסי אלקטרוניקה. לטענת מנהל חברת משאבי אנוש גדולה חלק גדול מהחברות מקפיאות גיוסים ומודעות גם לירידות בבורסות העולם, המלחמה באירופה והאינפלציה בארה"ב.

השפעת מגפת הקורונה על התורמים שלכם!

בשנים האחרונות עד מגפת הקורונה, נפתחו בישראל כל שנה כ-55,000 עסקים- רובם תורמים לעמותות וארגונים.

מאז הקורונה ועד היום יש ירידה של כ-30% בפתיחה של עסקים חדשים. מה שמצביע על קושי כלכלי שכמובן עלול להשפיע על הפחתה ניכרת בתרומות.

מה אני יכול לעשות למענכן?

אני ניצן רונן מומחה שיווק דיגיטלי לעמותות, אדאג שתקבלו את התקציב שגוגל נותנת לכם, ואעשה לכם קמפיינים של שיווק דיגיטלי (אתם משלמים רק על העבודה- את הפרסום כאמור משלמת גוגל בעצמה). מדובר על שיווק באמצעות פרסום ברשת החיפוש של גוגל. כל הגולשים שיחפצו לתרום לעמותה כלשהי, עשויים להיתקל במודעות שלכם, להתחבר לחזון ולתחום הפעילות שלכם ולתרום דווקא לכם!. ככה זה עובד. שיווק מייצר חשיפה- חשיפה מובילה לתרומה!